Офіційний сайт івано-франківського «Урагану» повідомляє про припинення співпраці з тринадцятьма гравцями. Всім футзалістам надано статус вільних агентів. Таким чином, «Ураган» залишили такі виконавці: Євген Іваняк, Віталій Біров, Денис Зеленкевич, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Юліан Горбатий, Мар’ян Пелех, Василь Кефа, Назар Швед, Петро Шотурма, Олександр Гірка, Роман Кіндратів та Андрій Сімка.

Особливо варто зазначити наявність у цьому списку «гвардійців» «Урагану» – Романа Кіндратіва, Андрія Сімки та Петра Шотурми. Капітан «драконів» провів у складі рідної команди 15 сезонів і за цей час зіграв 428 матчів та забив 64 голи. Андрій Сімка також провів у футболці «Урагану» 15 сезонів, але з перервою у сезоні 2015/2016 р. р., коли він грав у чемпіонаті Білорусі. За цей час Сімка зіграв у 366 поєдинках та забив 161 м’яч. А от Петро Шотурма, який став першим вихованцем ДЮСШ «Ураган» у основному складі та наймолодшим автором голу за всю історію існування команди, провів у складі «драконів» 8 сезонів (з перервами, пов’язаними з виступами у підмосковному «КПРФ» та харківському «Локомотиві») та 65 разів засмучував опонентів івано-франківського клубу.

У той же час у складі «Урагану» залишаються Роман Колток, Тарас Левандівський, Андрій Лисенко, Микола Микитюк та Андрій Цілик.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.