Жіноча збірна України у італійському Фонді, що знаходиться за сто кілометрів від Риму, зіграли перший з двох запланованих поєдинків проти національної жіночої збірної Італії. Приємно, що у цій грі підопічні Олега Шайтанова здобули перемогу. Спочатку наприкінці першого тайму представниця столичного «IMS-НУХТ» Олена Павленко відкрила рахунок. А на початку другої половини зустрічі відзначилась наша єдина «легіонерка» – Юлія Форсюк. А незадовго до екватору другого тайму Таїсія Бабенко з полтавського «ПЗМС» забила третій м’яч нашої збірної. Як виявилося згодом, він став переможним. Отже, перемога наших дівчат з рахунком 3:0. Зазначимо, що це перша перемога для нового наставника нашої збірної Олега Шайтанова, який, таким чином, вдало дебютував на новій посаді.

Товариський матч № 1
Італія (жінки) – УКРАЇНА (жінки) – 0:3
Павленко (18), Форсюк (22), Бабенко (28)

Другий товариський матч між національними жіночими збірними Італії та України відбудеться 21 червня. Початок о 21.30 за київським часом.