Як відомо, жіноча студентська збірна наразі проводить тренувальний збір у Черкасах, де готується до поєдинків чемпіонату світу серед студентів, який проходитиме з 19 по 26 серпня у Казахстані. Як триває підготовка нашої команди до цього турніру, в ексклюзивному інтерв’ю «5х5» розповів головний тренер «синьо-жовтих» Олег Шайтанов.

– Олеже Миколайовичу, зараз жіноча студентська збірна проводить збір у Черкасах перед відльотом до Казахстану. Як Ви оцінюєте готовність нашої команди до змагань?
– Ми провели достатньо тренувань. У нас були і фізичні, і тактичні тренування. За цей тиждень ми зробили все, щоб привести дівчат до єдиного рівня готовності, адже хтось у своїх командах вже розпочав підготовку до нового сезону, а хтось – ще ні. Втім, у мене до дівчат зараз немає жодних претензій.  

– Місце проведення зборів вибрано спеціально для того, щоб надалі, після студентського чемпіонату світу, продовжити там же, у Черкасах, готуватись до відбіркових матчів чемпіонату Європи, які проходитимуть саме у цьому місті, чи не так?
– Так, було кілька варіантів. Але ми дійсно вирішили зупинитись на Черкасах, щоб дівчата звикали до майданчику, до міста. Після повернення з Казахстану ми продовжимо підготовку до відбіркових матчів Євро-2019. Наразі ми тренуємось у розширеному складі. Зокрема, з нами тренується Юлія Форсюк, яка шукає собі нову команду (одна з лідерів нашої збірної святкувала свій день народження 15 серпня, тому «5х5» також приєднується до вітань. – А. Т.). Також зараз з нами тренується Валерія Єрмоленко. Після повернення з Казахстану більшість дівчат залишиться, щоб готуватись до поєдинків Основного раунду Євро-2019.  

– Склад нашої студентської збірної дуже молодий. Чи визначились Ви з капітаном нашої команди на чемпіонаті світу?
– Десь підсвідомо я вже бачу капітана. Але остаточно визначусь з ним трохи згодом.

– Як планувалось проведення якихось товариських матчів перед відльотом в Алмати, щоб награти якісь зв’язки у Команді?
– На жаль, не було можливості з кимось зіграти товариську гру, тому ми обмежились двохсторонніми іграми. Підсумовуючи наш збір, хочу сказати, що настрій у команді зараз хороший. Тілом ми ще в Україні, але душею та думками – вже у Казахстані.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Павло КУБАНОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.