У поєдинку за Суперкубок України з футзалу, який відбудеться у місті Лева 8 вересня, зійдуться між собою львівська «Енергія» та херсонський «Продексім».

Варто відзначити, що поточний розіграш Суперкубку України з футзалу стане дванадцятим в історії загалом, а також третім для міста-господаря Львова. Цікаво те, що в одному зі львівських матчів за Суперкубок грала й «Енергія». Було це 2007 року, втім, тоді «енергетики» зазнали поразки від «Єнакієвця» з Єнакієва.

Якщо трішки вивчити статистику, то можна побачити, що Суперкубок України – трофей доволі непростий для «Енергії». За весь час свого існування «енергетики» боролись за звитягу у найпрестижнішому вітчизняному кубку аж 6 разів, але бодай раз підняти трофей над своїми головами їм таки не вдавалось. Саме тому протистояння з «Продексімом», яке відбудеться 8 вересня, обіцяє бути неймовірно напруженим та вже зараз тривожить думки гравців «Енергії».

Наостанок слід нагадати, що поєдинок за Суперкубок України з футзалу відбудеться у Палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8). Початок матчу заплановано на 13.00.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Львівщини
Фото: Євген КРАВС

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.