Свій другий поєдинок на чемпіонаті світу серед студентів жіноча студентська збірна України грала проти збірної Канади. Фактично на цей момент це було протистояння лідерів групи «А» за підсумками першого ігрового дня. Тому, ця гра була дуже принциповою для обох команд. Перш за все, для нашої команди було важливо перевірити свої претензії на лідерство у групі.

По ходу першого тайму стало видно, що українки готові не тільки боротись, а і здобувати перемогу в цій грі. Принаймні, про це свідчили моменти, які підопічні Олега Шайтанова створювали біля воріт канадок. Однак, втілити бодай би одну свою спробу в гол «синьо-жовті» довгий час не могли. Однак, натомість, вони, як і у грі з Польщею, першими пропустили. До голу призвела обрізка Бабенко, внаслідок чого канадки організували контр випад на ворота Цикаленко та відкрили рахунок. Після цього пропущеного голу Українки заграли активніше, і біля воріт збірної Канади поступово ставало гаряче. Однак, номінальні господарки майданчику (якщо за протоколом) вдало відбивались. Варто відзначити, що кожна вдала дія канадських футзалісток віталася лавою запасних. Вочевидь, канадки були дуже мотивованими на цю гру. Однак, скоро вони привезли у свої ворота пенальті, виконувати який взялася Дубицька. Капітан нашої команди не змогла переграти з «точки» канадського воротаря, однак опинилась першою на добиванні та змогла переправити м’яч у сітку воріт «кленових» – 1:1. А трохи згодом Дичко дальнім ударом вивела збірну України вперед. На цьому наші футзалістки намагались не зупинятись, розуміючи, що треба забивати ще, аби не мати надалі проблем. Однак, більше у першому таймі «синьо-жовті» більше не змогли забити.

А вже на початку другої 20-хвилинки українки пропустили «гол з роздягальні». Зрівнявши рахунок, канадки заграли активніше. Однак, «синьо-жовтим» вдалося згодом перевести гру ближче до чужих воріт. А потім Шевченко вивела збірну України вперед. Пропустивши, канадки намагались піти в атаку та зрівняти рахунок. Вони почали застосовувати силовий футзал, а згодом і стали грати вп’ятьох. За це українки могли кілька разів покарати своїх суперниць, але м’яч у порожні ворота не летів.

Таким чином, українки здобули другу перемогу на чемпіонаті світу серед студентів. Ця звитяга була дуже важкою, тому день відпочинку, який буде у підопічних Олега Шайтанова перед матчем з Росією, має піти нашим футзалісткам на користь.  

Чемпіонат світу серед студентів. Жінки. Група «А»
Канада – Україна – 2:3
Голи збірної України:
Дубицька, Дичко, Шевченко

Нереалізований 6-метровий: Дубицька.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.