Після мінімальної звитяги над «ІнБев/НПУ» (3:2), підопічні Максима Павленка були сильнішими за львівську «Енергію» – 5:2. До перерви суперники обмінялися забитими м’ячами: на гол Сторожука у «зелено-білих» відповів Гасюк.

У другому таймі івано-франківці розвинули свою перевагу. Спершу відзначився Лебідь, після чого Когут і Лисенко ще двічі засмутили голкіпера львів’ян. На 34-й хвилині вже Кордоба забив своїй колишній команді, зробивши рахунок розгромним. Щоправда, останнє слово у цій зустрічі було за «енергетиками», коли при грі з п’ятим польовим Струк встановив підсумкові цифри – 5:2 на користь «драконів».

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:5
Гасюк (11), Струк (40) – Сторожук (8), Лебідь (23), Когут (27), Лисенко (28), Кордоба (35)

«Енергія»: Войтович – Струк, Гасюк, Писько, Кузь – Ковальчук, Ременець, Квасній, Пелех
«Ураган»: Колток – Кордоба, Федюк, Когут, Фаренюк – Абакшин, Лисенко, Сторожук, Лебідь – Коробка
Попередження: Пелех (20)

За матеріалами офіційного сайту НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)