Як відомо, «Кардинал-Рівне» мав розпочати новий сезон Екстра-ліги домашнім поєдинком проти львівської «Енергії». Але через ремонтні роботи у спорткомплексі ДЮСШ-4 ця гра була перенесена до Львова. І тільки зараз, у третьому турі, «кардинали» нарешті дебютують на рідному майданчику. Але водночас і суперник буде у підопічних Станіслава Гончаренка серйозний – «Ураган». А нинішній «Ураган» на старті сезону виглядає дуже потужно. Тому, рівнянам доведеться попрацювати над тим, як знайти ключі до такої команди.

Хоча тут ще буде питання – хто до кого шукатиме ключі. Якщо «Ураган» візьме з перших хвилин ініціативу до своїх рук, то рівнянам буде нелегко. А такий варіант можливий, враховуючи той факт, що перша четвірка «драконів» грає зазвичай у наступальний, іноді навіть силовий футзал. І це може призвести до капітуляції вже на старті гри. Безумовно, такий варіант розвитку подій Станіслав Гончаренко має враховувати. І, вочевидь, від цього він і будуватиме стратегію на тактичний поєдинок зі своїм учнем Максимом Павленком. Але тут ще треба враховувати кадровий момент. Зокрема, під питанням участь у грі капітана «кардиналів» Олександра Басича. Точніше, як повідомляють наші джерела, він, можливо, і гратиме, але, мабуть, не стільки ігрового часу, скільки можна було б очікувати. Причина цього – забій, який заважає Басичу тренуватися в повну силу. Окрім того, є ушкодження у Павла Концеби – він має проблеми зі зв’язками. Знову ж таки, як повідомляють наші рівненські джерела, Павло вже потроху приступає до тренувань, але ймовірність того, що Станіслав Гончаренко зможе розраховувати на цього виконавця у грі з «Ураганом», дуже маленька. Тому, вочевидь, доведеться за таких обставин брати функції лідера брати Салтанову та Поночовному. І якщо вони візьмуть гру в свої руки та зможуть забезпечити результат у протистоянні з «драконами», то швидко стануть улюбленцями рівненської публіки. Такими же, яким є і Артем Фаренюк, який, щоправда, тепер гратиме проти рівненської команди. Але у Рівному його завжди тепло вітають. Тому, навряд чи для Артема цей матч буде якимось дуже принциповим.

А от в якому контексті ця гра може бути принциповою, так це в плані протистояння учня (Максима Павленка) з вчителем (Станіславом Гончаренком). Одного свого учня (Валерія Легчанова) Станіслав Олександрович вже переміг. Тому, буде цікаво подивитись на його тренерський двобій з Максимом Михайловичем. До того ж, тут може бути вирішена доля поточного лідерства в чемпіонаті. Якщо перемога буде за «Ураганом», то івано-франківська команда набере сім очок, і, в разі вдалих обставин, зможе очолити турнірну таблицю. А якщо переможе «Кардинал», то він зможе здобути третю перемогу поспіль. Так що, незважаючи на те, що наразі лише початок сезону, і буде зіграний лише третій тур, можна сміливо сказати, що перемога буде важливою для обох команд.  

Екстра-ліга. 3 тур.
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ)

6 жовтня 2018 року. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4 – 13.00.
Арбітри: Р. Лутій, Д. Каркаєв (обидва – Київ), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 2:3

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Роман ЦУПРУК

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.