Сайт «5х5» підбиває риску під підсумками другого туру Екстра-лізі. Наразі пропонуємо Вашій увазі символічну збірну найкращих гравців туру за нашою версією.

Іван Гурко («АРПИ Запоріжжя»). Поєдинок у Львові, де «АРПИ Запоріжжя» вдалося зняти «скальп» з віце-чемпіона України, «Енергії», можна справедливо назвати матчем імені Івана Гурка. Він своїми «сейвами» неодноразово змушував гравців львівської команди хапатись за голову. Особливо – Тараса Кузя. В результаті – «шатаут» та перемога «АРПИ», яку без впевнених дій голкіпера було би важко здобути.  

Олег Єрьомін («Титан»). Автор переможного гола у ворота «Сокола» наразі є, мабуть, найяскравішим гравцем покровської команди. Судіть самі: у трьох поєдинків з чотирьох можливих, які «Титан» зіграв у вересні (тобто, два – в Екстра-лізі та два – у Кубку ліги), Єрьомін забив тричі. Є велика ймовірність того, що у цьому сезоні, якщо так триватиме і надалі, Олег може стати і найкращим бомбардиром покровської команди. І це – при тому, що у команді є такі гравці, як Калуков та Свірідов, які теж є визнаними голеадорами. Однак, поки що Єрьомін у «Титані» виділяється. І це – факт.    

Петро Шотурма («Продексім»). Тільки нещодавно Петро перейшов до стану чемпіонів України. Але вже наразі він стає одним з визначальних гравців команди Жоао Карлоса Барбози. Матчі збірної України показали, що екс-гравець «Урагану» перебуває в непоганій формі. До того ж, якщо ми кажемо про другий тур Екстра-ліги, то у Шотурми була своя мотивація – він грав проти свого рідного клубу. І саме гол екс-«ураганівця» врятував чинних чемпіонів України від поразки. У поєдинку «Продексіма» з «Ураганом» Шотурма запам’ятався не тільки своїм голом, а і тим, що в багатьох епізодах старався вести гру своєї команди. Тому, недарма він, оурім усього, ще був визнаний найкращим гравцем вересня.

Коллінс Йапарама («АРПИ Запоріжжя»). З цим новачком керівництво «АРПИ Запоріжжя» вгадало на всі 100, а то і на 200 %. Те, що екс-гравець «МКВ» органічно вписався в ігровий ансамбль «АРПИ Запоріжжя», було помітно ще у матчах Кубку ліги. А у поєдинку проти «Енергії» Йапарама був справжнім головним болем для львів’ян. Він і загострював ситуацію біля воріт Пітулі, створював моменти, намагався забити гол та віддавав хороші передачі партнерам. Окрім того, він приклав руку до голів запорізької команди. Фактично він був одним з найкорисніших гравців у складі «АРПИ Запоріжжя» у грі з «Енергією».   

Володимир Поночовний («Кардинал-Рівне»). Коли Володимир кілька сезонів тому грав за «ЛТК/ІнБев/НПУ», то він зазвичай був гравцем ротації та знаходився серед тих, хто здебільшого тягав «рояль», а грали на ньому інші. Повернувшись до Станіслава Гончаренка, який, власне кажучи, і зробив Поночовного футзалістом, він наче зробив повернення до своєї «орбіти», адже Станіслав Олександрович добре знає можливості Поночовного. І ось зараз цей гравець демонструє те, чого зазвичай рідко від нього можна чекати. Володимир почав у важливих ситуаціях брати гру на себе. А також він може забити такий красень-гол, як у ворота «Епіцентра К Авангарда», який, до того ж, став переможним. Тому, завдяки такому голу Вова і заслужив місце серед найкращих.

Тренер: Максим Павлюк («АРПИ Запоріжжя»). Головний тренер команди-дебютанта Екстра-ліги за невеличкий термін зміг не тільки зберегти той стиль гри, який був у «АРПИ Запоріжжя», коли біля керма цього колективу був Олег Зозуля, а і вніс дещо своє. І це вже приносить результати. У поєдинку «АРПИ Запоріжжя» проти «Енергії» Максим Павлюк тактично переграв Валерія Легчанова, і це відображалось протягом усього поєдинку. І немає сумнівів у тому, що Максим Павлюк разом зі своїми підопічними зробить усе для того, щоб розвинути цей успіх.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5» 

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.