Склади обох команд перед матчем можна було з легкістю передбачити, враховуючи останні кадрові втати як у «кардиналів», так і у «титанів». Хоча зазначимо, що незважаючи на те, що капітан «Кардинала-Рівне» Олександр Басич через травму не міг взяти участь у грі, він все-таки вивів свою команду на офіційне привітання у якості капітана. А так Станіслав Гончаренко був змушений у матчі з «Титаном» розраховувати лише на вісьмох польових гравців. Ясна річ, що більше навантаження було на ту четвірку, яка до нещодавнього часу була номінально другою. Що стосується «Титану», то одразу зазначимо, що в цій грі Павло Пічкуров через дискваліфікацію не міг керувати діями своїх підопічних, тому дивився за перипетіями гри з трибун спорткомплексу ДЮСШ-4. А безпосередньо з тренерського місця діями «титанів» керував Олег Зозуля, якого багато хто пам’ятає по роботі з «АРПИ Запоріжжя».

«Кардинал-Рівне» дуже активно почав зустріч. Вже на старті матчу Попочовний та Кравцов мали по нагоді, щоб відкрити рахунок. Кравцов був ближче, коли зміг перекинути м’яч через Мельника, але того в останній момент підстрахував захисник. Втім, вже у наступному епізоді Кравцов таки відкрив рахунок, опинившись першим на добиванні після удару Салтанова в штангу. На цьому господарі майданчику намагались не зупинятись. Поночовний та Кравцов по черзі створювали моменти і для себе, і для партнерів, намагаючись розвинути перевагу «кардиналів». Однак, збільшити рахунок на свою користь їм не вдавалося. При цьому, неможливо сказати, що «Титан» тільки захищався. Він намагався шукати шанси біля воріт Морикишки, проте змусити голкіпера рівнян капітулювати не вдавалося.

Однак, все змінила 11-та хвилина матчу. Епізод, який, мабуть, довго обговорюватиметься у футзальних колах. Поночовний сфолив у своєму штрафному, а оскільки при цьому була гольова нагода, то гравець «Кардинала» мав би отримати за це червону картку. Картка була пред’явлена, але не Поночовному, а Корнєву, який аж ніяк не був причетним до цього епізоду. Як би там не було, а Кожемяка 6-метровий реалізував, хоча, заради справедливості, зазначимо, що Морикишка вгадав напрямок польоту м’яча та міг врятувати свою команду. Після цього Станіслав Гончаренко міг розраховувати лише на сім польових гравців. Тобто, в цьому плані «Титан» вже мав невелику перевагу.

Однак, варто віддати належне рівнянам, які не знітились та продовжили грати у свою гру. І це у них виходило доволі непогано. Більше того – дуже скоро господарі майданчику знову вийшли вперед після класних індивідуальних дій та голу Поночовного. А цього могло би і не бути, якби саме Володимир отримав червону картку, чи не так?

Цей гол допоміг рівнянам впевнено довести перший тайм до переможного кінця. А ось вже у другій 20-хвилинці більш активно почав грав «Титан». Покровці намагались зрівняти рахунок, але в кількох епізодах «кардиналів» від голку рятував Морикишка. Рівняни же намагались знайти своє щастя у контратаках, які були дуже небезпечними. Хороші нагоди мали Поночовний, Салтанов, Кравцов, Горпинич, але рахунок як був 2:1, так і залишався.

Під кінець гри Олег Зозуля випустив Мілінького у якості п’ятого, але і цей хід не допоміг гостям бодай би зрівняти рахунок. Тому, «Кардинал-Рівне» зміг зберегти свою мінімальну перевагу та перемогти бронзового призера минулого чемпіонату України.  

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Титан» (Покровське) – 2:1
Голи:
Кравцов (3), Поночовний (18) – Кожемяка (11 – з 6-метрового)

«Кардинал-Рівне»: Морикишка – Поночовний, Салтанов, Кравцов, Ардашніков – Горпинич, Іванюк, Кравчук, Корнєв
«Титан»: Мельник – Кожемяка, Свірідов, Мілінькій, Лінник – Шеховцов, Ященко, Шпигар, Бессалов
Попередження: Морикишка (8) – Кожемяка (15)
Вилучення: Корнєв (11)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Роман ЦУПРУК

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.