Поєдинки проти хмельницького «Сокола» упродовж декількох останніх сезонів давалися рівнянам дуже непросто. Тому, навіть незважаючи на дуже омолоджений склад команди Романа Ковальчика, до приїзду хмельниччан у Рівному готувалися дуже серйозно.

Втім, цього разу «Сокіл» виявився не таким грізним, як ще рік, чи два тому. Гості на паркеті ДЮСШ-4 сьогодні протрималися лише трохи більше трьох стартових хвилин, поки Мануйленко не скористався інертною грою Сороки і не пробив під опорну ногу Чеху – 1:0. Ще півтори хвилини, і «Сокіл» пропустив вдруге. Поночовний віддав направо на Салтанова, а Ігор без будь-якого опору промчав повз Щербаня і пробив у дальній верхній кут – 2:0. Роман Ковальчик після цього змінив воротаря: замість Чеха вийшов Шевченко. А господарі дещо заспокоїлися, перевівши гру у спокійне русло. Оживилися команди лише наприкінці тайму, коли одну з небагатьох у цьому матчі конструктивних атак «Сокола» мав завершати Хамданов, але не влучив у порожні ворота. Відповідь «Кардинала-Рівне» була практично миттєвою. Аут справа від Горпинича і скидку від Мануйленка завершив Басич – 3:0.

А потім упродовж заключних вісімдесяти секунд перед сиреною на перерву ще двічі забив Салтанов. Спершу він завершив домашню заготовку за участі Поночовного та Іванюка. А згодом – реалізувавши сольний прохід через увесь майданчик.

На старті другого тайму Сатланов оформив свій перший у «Кардиналі-Рівне» покер. А наприкінці зустрічі сьомий гол у ворота гостей забив Володимир Поночовний.

Перемога над «Соколом» дозволила «Кардиналу-Рівне» обійти у турнірній таблиці Екстра-ліги «ХІТ» і вийти на першу позицію. Але зазначимо, що за тиждень саме із «ХІТом» рівняни зустрінуться у Києві.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький) – 7:0
Голи: Мануйленко (4), Салтанов (5, 19, 20, 23), Басич (17), Поночовний (37)
«Кардинал-Рівне»: Морикишка (Свинарчук, 35) – Салтанов, Іванюк, Поночовний, Ардашніков – Мануйленко, Басич, Горпинич, Кравцов – Кравчук, Корнєв.
«Сокіл»: Чех (Шевченко, 5) – Первєєв, Хамданов, Подлюк, Щербань – Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов – Єлфімов.
Попередження: Черниш (17), Первєєв (31), Щербань (33)

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.