Головний тренер ДЮФК  «Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) Іван Скіцко в інтерв’ю клубному сайту прокоментував стартові матчі своєї команди в Юнацькій Екстра-лізі (U-16).

– Іване Васильовичу, як Ви оцінюєте дебют «Надії-Прикарпаття» в Юнацькій Екстра-лізі U-16?
– Якщо взяти спортивний результат, то обидва матчі ми програли з прийнятним рахунком, особливо враховуючи наш вік. Грали проти  достойного суперника Академії НФК «Ураган» –  минулорічного чемпіона. Хлопці боролися, але не вистачило нам фізичних якостей та антропометрії, адже змагалися проти команди, укомплектованої гравцями, які на два, а то й три роки старші за наших. Ми на даний момент готові на 20-25 % від свого потенціалу. Зараз будемо багато уваги приділяти теоретичним заняттям.  По думці, по футзальному інтелекту ми супернику ні в чому не поступилися.

– Які завдання стоять перед  командою в даному турнірі?
–  Завдання зараз набиратися досвіду з більш дорослими, сильними командами. А вже в другому колі ми плануємо здобувати очки для нашого клубу і при цьому показувати якісний футзал. Ми буде працювати над якістю, ставити перед собою завдання та цілі на кожен матч. Постараємося не посісти останнє місце.  Основна мета зараз – це робота на майбутнє прикарпатського футзалу.

– Як ви прокоментуєте ваше вилучення з технічної зони в другому матчі з Академією «Урагану»?
– До цього вилучення я відношуся спокійно, але своїх хлопців, свою команду я буду захищати по справедливості. Якщо арбітри дозволяють такі вчинки гравців команди суперника, то у нас на дитячому рівні порядку у футзалі не буде. Такі моменти потрібно присікати червоними картками. Від мене на весь зал були голосно сказані слова, що арбітр ФІФА такі моменти має однозначно присікати і брати на себе відповідальність, але коли чуєш на свою адресу образливі слова від арбітра ФІФА, то  є над чим задуматися. Якщо б наш гравець так стрибнув з ризиком нанесення травми – його однозначно необхідно було б вилучити з майданчика. Це неприпустимо, щоб діти у такому віці демонстрували агресію і злобу.

– В яких інших вікових категоріях виступатимуть команди ДЮФК «Надія Прикарпаття»?
–  В цьому сезоні ми запланували виступи в чемпіонаті та Кубку України (U-13), (U-15), (U-17) та Екстра-лізі (U-16). Також намагалися пробитися командою, складеною з гравців 2002-03 р. н., до Другої Ліги Міжрайонного чемпіонату Прикарпаття, де змагаються дорослі гравці, але трохи не вистачило досвіду. У молодших вікових категоріях будемо боротися за призові місця чемпіонату та Кубку України. По старшій віковій категорії ніяких завдань не ставимо, стараємося не зациклюватися на результаті, адже працюємо на майбутнє.

– Яка ситуація з голкіпером команди U-13 Віктором Мельником?
– Сама для нас радісна новина, що хлопчик прийшов до себе. Зараз це найбільше тішить всіх гравців, тренерів та керівників нашого клубу. Звичайно піде час на реабілітацію, але ми віримо, що Вітя повернеться до тренувань в нашій команді, а в майбутньому стане відомими голкіпером. Хочеться подякувати професіоналізму медиків, а також всім небайдужим  людям, які долучилися до спільної молитви за життя хлопчика та звичайно ж та Богу, який дав дитині ще один шанс на життя. Для нас – це свідчення справжнього чуда!

За матеріалами офіційного сайту ДЮФК «Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.