Після важкої перемоги у Полтаві «Будстар-НПУ» повертається домів, щоб зіграти на рідному паркеті спорткомплексу НПУ ім. Драгоманова два матчі в рамках чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги. І перший з них – проти «Багіри/КДЮСШ-8».

Звичайно, перемога над «ПЗМС» додала підопічним Костянтина Власенка позитивних емоцій. Але «будстарівки» в цьому сезоні ще не перемагали у рідних стінах. Тому, безумовно, вони прагнутимуть це зробити. А якщо врахувати те, що суперником «Будстар-НПУ» буде аутсайдер чемпіонату, то шанси киянок, ясна річ, підвищуються. Можна, звісно, подумати, що певні шанси у гостей однозначно будуть. Однак, при всій повазі до об’єднаної лимансько-харківської команди, навряд чи у неї буде можливість забрати з Києва бодай би один заліковий пункт. Навіть якщо Костянтин Власенко даватиме більше ігрового часу резервістам, щоб поберегти лідерів на дербі з «5G». Хоча такий перебіг подій ми, швидше за все, побачимо вже тоді, коли результат стане більш-менш зрозумілий. Знову ж таки – можливо, ми трохи і поспішаємо з висновками, але поки що в нас немає відповіді, за рахунок чого «Багіра-КДЮСШ-8» зможе нав’язати свою гру «Будстару». Тому, говоримо в такому ключі. І ми будемо раді, якщо гості своєю грою змусять нас визнати свою помилку.

Але давайте поки що відкинемо роздуми про те, хто в цій парі – фаворит, а хто – «андердог». Якщо абстрагуватись від цього, то цікаво буде подивитись на наступне: чи буде «Будстар-НПУ» економити сили перед грою з «5G», адже вона відбудеться за два дні після поєдинку з «Багірою/КДЮСШ-8»? Ось це питання, мабуть, зараз цікавить найбільше за все.   

«Будстар-НПУ» (Київ) – «Багіра- КДЮСШ-8» (Лиман)
30 листопада 2018 року. Київ. Спорткомплекс НПУ ім. Драгоманова  
Арбітри:
 В. Бородін, Я. Шевченко (обидва – Київ)

Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 6:0

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Павло КУБАНОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.