У минулому сезоні покровський «Титан» зміг увійти до трійки призерів чемпіонату України. І це вже стало серйозним досягненням для команди з Січеславщини. І ось – нове досягнення: «титани» гратимуть у «Фіналі чотирьох» Кубку України. Можливо, якби жереб був інакшим, і якби покровцям довелося зіграти у півфіналі, наприклад, з «Food Centre-СумДУ», то можна було би говорити про те, що у Калукова та компанії були би непогані шанси на вихід у фінал. Але покровці гратимуть з «Продексімом». Херсонці прагнуть зробити в цьому сезоні «золотий» дубль. І першим кроком до цієї мети має стати завоювання Кубку України. Але спочатку буде півфінал.

Можна говорити багато, але факт залишається фактом: після того, як Хаві Родрігес очолив «Продексім», гра херсонської команди стала, так би мовити, більш структурованою. Команда знає, коли атакувати, і коли треба вмикатись у захисті. «Продексім» обирає тактику під будь-якого суперника. І немає сумнівів у тому, що підопічні Хаві Родрігеса вже мають план, як грати проти покровців. Ми же можемо поки що передбачати, що навряд чи «мельники» одразу підуть грати першим номером. Вочевидь, вони спочатку запропонують суперникам розкрити свій план на гру, а потім почнуть підлаштовуватись таким чином, щоб можна було би здобути позитивний результат для себе. І «титанам» треба бути готовими до таких тактичних хитрощів від «мельників».

Щоправда, не будемо забувати, що і сам «Титан» здатний на сюрпризи. Недаремно ж цю команду свого часу називали «грозою авторитетів». Тому, тепер у покровців є чудова нагода підтвердити цей статус. Звичайно, якщо «Титан» переможе «Продексім» у півфіналі Кубку України, то це буде сенсація. Але у кубкових баталіях завідомо слабких команд не буває. Тим паче, коли мова йде про «Фінал чотирьох». І фактор несподіванки, звичайно, буде на боці «Титану». Але проти цієї команди може зіграти той факт, що «Продексім» має ширшу лавку запасних, і там далеко не останні виконавці грають. Щоправда, у складі «Титану» є деякі гравці, які ще нещодавно захищали кольори херсонського клубу. І це, безумовно, буде для них додатковою мотивацією. Але чи допоможе вона покровській команді у цьому протистоянні? Ось у чому питання. І відповідь на нього (так само як і на інші питання) ми дізнаємось вже по завершенні другого півфіналу Кубку України.

Кубок України. «Фінал чотирьох». Півфінал.
«Титан» (Покровське) – «Продексім» (Херсон)

29 березня 2019 року. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання – 16.00.
Арбітри: С. Подворний (Хмельницький), Б. Кіндій (Розділ), Я. Сторожук (Львів)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 2:4

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: МФК «Продексім» (Херсон)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.