«ІнБев/НПУ» не зміг пробитися до шістки лідерів нинішнього сезону Екстра-ліги та припинив боротьбу в чемпіонаті. Втім, президент клубу Костянтин Кожанов запевняє, що клуб продовжить виступи у вищому дивізіоні країни і серйозно готуватиметься до наступного сезону:

– Провели невелике зібрання з гравцями та тренерами з приводу результатів чемпіонату. Оцінили сезон як невдалий. Ми не досягли поставлених завдань, адже хотіли потрапити в шістку. Кожен висказав свою думку про причини такої ситуації. Частково вина лежить і на мені. Я так і сказав хлопцям. Але й всі гравці визнали, що з їх боку теж були недопрацювання. Мені здається, що, скоріш за все, справа у психологічних аспектах і саме психологія зіграла вирішальну роль в таких результатах сезону.

– Минулого року команда дуже пізно почала готуватися до сезону, фактично лише з його стартом. Чи буде враховано це при підготовці до наступного сезону?
– Так, цього року ми плануємо серйозно підготуватися до нового сезону. Ми вже пропрацювали бюджет на наступний сезон. Зараз визначаємося із фінансуванням. Продовжуємо шукати партнерів, які могли б підтримати команду. Також працюємо над графіком  підготовки.

– Вже можете назвати якісь дати?
– У травні, думаю, ми остаточно визначимося з фінансуванням, підтримкою та партнерами. На початку червня вирішимо по гравцям і тренерському складу. Будемо ставити задачі десь в цей період.

Плануємо, що команда розпочне готуватися до нового сезону в 20-их числах червня. Вже запланований збір на Закарпатті. Ми вже навіть домовилися з базою. Також плануємо взяти участь в турнірі з пляжного футболу, який, сподіваюся, буде у нас.

– Щодо змін у команді є якась інформація?
– Кадрові зміни точно будуть. Просто не хочу зараз нічого озвучувати, але ми над цим питанням вже працюємо. Поки можу сказати, що у нас дуже серйозні успіхи в аматорському турнірі. Хлопці зібрали практично всі місцеві трофеї, стали чемпіонами Житомира та України. При цьому багато гравців брали участь і в кубку України, і в Кубку Ліги. І виглядали там дуже потужно. Однозначно ми будемо залучати кращих з аматорської команди.

– Яких ще змін варто чекати наступного сезону?
– Ми остаточно переконалися, що команда, яка тренується в Києві і грає в Житомирі – не найкраще рішення. Кожна гра стає «виїзною» для хлопців. Бо специфіка залу серйозно впливає на гру і результат. Тому, наступного року команда буде базуватися в Житомирі, тренуватися в Житомирі і жити в Житомирі.

За матеріалами офіційного сайту ФК «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.