В Іспанії сьогодні проходить останній ігровий день неофіційної жіночої футзальної Ліги чемпіонів – «Women`s European Tournament». Чемпіонки України, футзалістки «IMS-НУХТ», вже встигли відіграти свій останній поєдинок на цьому турнірі. Підопічні Тараса Шпички у грі за підсумкове п’яте місце грали з хорватським «Алумнусом».

По ходу першого тайму киянки переважали своїх суперниць, і в результаті не могло не відбитись у результаті. Голи Кліпаченко, Дубицької та Бавзенюк призвели до того, що за підсумками першої 20-хвилинки рахунок був 3:0 на користь «IMS-НУХТ». А вже у другому таймі Сидоренко зробила рахунок розгромним – 4:0 на користь української команди. Однак, після цього українок ніби підмінили, і вони, можливо, стали вважати, що справу зроблено. Цим одразу скористались футзалістки «Алумнуса», які забили три м’ячі у ворота Кіслової. Однак, врятувати гру хорватки не змогли. Перемога з рахунком 4:3 дозволила «IMS-НУХТ» здобути підсумкове п’яте місце на «Women`s European Tournament».

«IMS-НУХТ» (Україна) – «Алумнус» (Хорватія) – 4:3

Зазначимо, що титул найкращої жіночої команди Європи розіграють іспанський «Джимбі Ролдан» та італійський «Kick Off».