В іспанській Мурсії добіг кінця «Women`s European Tournament», у якому брали участь вісім команд-чемпіонок своїх країн. Нагадаємо, що серед цих учасників змагань був і чемпіон України сере жіночих команд – столичний «IMS-НУХТ». Як ми вже писали, підопічні Тараса Шпички посіли підсумкове п’яте місце, обігравши у своєму останньому поєдинку на турнірі хорватський «Алумнус» з рахунком 4:3.

А у фінальному поєдинку зустрілись італійський «Кік Оф» та іспанський «Джимбі Ролдан». Звичайно, фактор рідних стін був на боці іспанської команди. Але «Кік Оф» теж плекав надії на здобуття титулу найкращої жіночої футзальної команди Європи. Проте, незважаючи на всі зусилля італійок, вони так і не змогли протиставити щось більш-менш суттєве господаркам майданчику. Рахунок 5:2 на користь господарок майданчику розставив усі крапки над «і». Отже, «Джимбі Ролдан» – переможець «Women`s European Tournament».

«Кік Оф» (Італія) – «Джимбі Ролдан» (Іспанія) – 2:5

Бронзовим призером «Women`s European Tournament» стала португальська «Бенфіка», яка у поєдинку за третє місце здолала російську «Аврору» з рахунком 2:0. А нідерландський «ТПП Роттердам» та польський «AZS AUM» розіграли два останніх місця на турнірі. Чемпіонки Нідерландів перемогли полячок з рахунком 3:0 та фінішували сьомими.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.