Від поєдинків між «Кардиналом» та «Енергією» завжди слід чекати чогось незвичайного. Адже поєдинки між цими командами завжди носять принциповий характер. Щоправда, враховуючи нинішні турнірні реалії, то ця гра, мабуть, була протистоянням за престиж. Але все одно на паркеті спорткомплексу ДЮСШ-4 очікувався цікавий поєдинок. По-іншому не могло бути.

Перший хороший момент у зустрічі створили господарі – пробивав Басич, але Пітуля зіграв надійно. Загалом відзначимо, що саме Басич та Кравцов найбільше загрожували воротам «енергетиків».  У львів’ян активно діяли на вістрі атаки Легендзевич, Пелех, Танський, Радевич. А одну з найкращих нагод у першому таймі створив Пітуля. Голкіпер «енергетиків» перейшов на половину майданчика суперників і потужно пробив, але Морикишка зумів зреагувати на цей постріл.

У другій половині зустрічі господарі активізувались. Пітуля парирував удари Поночовного, Басича та Горпинича, а ще були небезпечні постріли Мануйленка (каркас воріт) та Іванюка (біля стійки). І на 29-й хвилині рівняни таки домоглись свого: Кравцов вдало замкнув передачу у штрафний майданчик. У відповідь наставник львів’ян Валерій Легчанов випустив на майданчик п’ятим польовим Коваля, і небезпеки біля воріт господарів одразу ж стало більше. У короткому проміжку часу двічі з правого флангу «стріляв» Пелех, і двічі «Кардинал» рятував каркас воріт. Окрім того, хороші нагоди втратили Радевич та Гасюк. На останніх секундах шанс врятувати поєдинок мав Коваль, проте вчергове став на заваді голкіпер «Кардиналу».

У підсумку, попри створені моменти, «енергетикам» так і не вдалось розпечатати ворота суперників. Тож, фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу рівнян.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – 1:0
Гол:
Кравцов (29).

«Кардинал-Рівне»: Морикишка – Басич, Мануйленко, Горпинич, Поночовний – Іванюк, Ардашніков, Кравцов, Корнєв
«Енергія»: Пітуля – Коваль, Радевич, Легендзевич, Ковальчук – Пелех, Танський, Гасюк, Ременець – Квасній
Попередження: Ардашніков (17) – Гасюк (26).

За матеріалами офіційного сайту ФК «Енергія» (Львів)
Фото: Роман ЦУПРУК

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.