Як ми вже повідомляли, команда НПУ ім. Драгоманова у рамках жіночого турніру чемпіонату Європи серед університетів здобула другу перемогу. Своїми враженнями про гру з командою університету Порту поділились Анна Шульга та Христина Єрьоменко.

Анна ШУЛЬГА: «Обидва тайми гри з португалками були за нами»

-Анно, друга перемога, і друга – вольова, з таким же самим рахунком, 3:2. Що можеш сказати про гру з університетом Порту?
-Я думаю, що результат по грі. Ми виглядали краще за португалок, хоча вони і забили першими. Вважаю, що перший та другий тайми були за нами.

-За рахунок чого вдалось обіграти португалок? Якщо у грі з німкенями – за рахунок характеру та самовіддачі, то що посприяло в поєдинку з університетом Порту?
-У нас була вже друга гра. Трохи звикли до залу, трохи розмовляли перед грою. Були певні тактичні настанови від тренерів. Ми виконували ці настанови. Вважаю, що у нас на 90 % вийшло виконати завдання. Тому, і такий результат.

-У третьому турі буде вирішальна гра з іспанками, які програли тим же німкеням. Як ти оцінюєш цей результат, і як це може вплинути на гру проти команди з Мурсії?
-Результат, звісно, неочікуваний, тому що всі вважали, що іспанки виграють. Ми налаштовуємось на іспанок дуже серйозно. Хочемо виграти у них.

Христина ЄРЬОМЕНКО: «Після того, як зрівняли рахунок, нав’язали свою гру»

-Христино, перш за все, вітаємо з двома перемогами. Що можеш сказати про ігри з німкенями, і особливо – з португалками?
-Гра з німкенями була більш напруженою в тому плані, тому що вона була перша. Ми вийшли трохи заведені, і дуже багато бігали та витрачали сил, тому що німкені – теж прудкі дівчата. Вони більше грають у такий собі силовий футзал, ніж комбінаційний. Було складно з ними грати, але поборолись, виграли. А з португалками гра була тактично сильніша, ніж з німкенями. Але у нас теж все вийшло.

-Здалося, що в певні відрізки гри перевага була у тієї команди, яка забивала. Як було насправді?
-Не знаю. По грі – мені, здається, що ми грали не гірше. Гра була рівною, але мені здається, що гострих моментів ми створили більше. Так, вони нам забили перший гол зі штрафного, Він був практично на 6-7 метрах від воріт, і там була така «гармата» у «дев’ятку», яка не береться. Ми не опустили руки, у нас була задача одразу відігратись, щоб далі спокійно продовжувати гру. Ми завдання виконали, відігрались, а далі вже нав’язали свою гру. Тобто, вони вже сіли і навіть не знали, що з нами робити. Ми забили ще один гол, і реально у першому таймі могли ще пару забити. Але щось не виходило з реалізацією. Десь не щастило.

-Якби Дударчук забила дабл-пенальті на останніх хвилинах першого тайму, то чи можна було би сказати, що тоді гра була би більш спокійною?
-Звичайно, якби вона забила, то гра була би більш спокійною. Якби ще не тільки вона забила, а ще і я чи Анна Шульга… У всіх були моменти, щоб забити. А дабл-пенальті – це не 100-відсотковий момент, тому що 10-метровий – це н 6-метровий, і його дуже складно забивати. Вона непогано пробила, але пощастило воротареві. Я думаю, якби м’яч летів мимо Бруни Нуньєш, то вона би не впоралась.

-Остання гра буде з командоб університету Мурсії, яка несподівано програла німкеням. Що можеш сказати по цьому супернику, і чи є розуміння того, як треба з ним грати?
-Розуміння є, але ми ще будемо розмовляти з тренерами. Буде установка, нам більш точно скажуть, як грати. Суперник хороший, але грати можна. Ми теж не слабка команда. Будемо грати та старатись виграти.

-Яка мета у команди НПУ ім. Драгоманова на цьому турнірі?
-Найвищі цілі. Мені здається, що у всіх команд є найвищі цілі. Це спорт.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.