Як відомо, «Львівська політехніка» напередодні програла свій заключний поєдинок групового етапу чемпіонату Європи серед університетів господарям змагань, команді університету Міньйо. Кореспондент «5х5» поцікавився у лідерів галицької команди, Олега Легендзевича та Віталія Радевича, про враження від гри з португальцями та дізнався про плани на поєдинки за 9-11 місця.

Олег ЛЕГЕНДЗЕВИЧ: «Ми втрачали концентрацію у деяких епізодах»

– Олеже, груповий етап закінчився поразкою від господарів турніру. Що не вдалось у грі з португальцями?
– Не вдалось реалізувати свої моменти в першому таймі і втрачали концентрацію в деяких епізодах, і з цього виникали гольові моменти у суперника.

– Які висновки можна зробити за підсумками групового етапу чемпіонату Європи серед університетів?
– Тут високий рівень команд, але формат цьогорічного проведення мені не сподобався.

– Попереду – матчі за 9-11 місця, і «Львівська політехніка» зустрінеться з хорватами, проти яких вже грали «каразінці». Будете питати у харків’ян, як треба грати проти балканців?
– Проти таких команд як Хорватія, де багато гравців фізично сильних, потрібно грати швидкий футзал, старатись заставити їх більше бігати.

Віталій РАДЕВИЧ: «Треба кожному з нас зробити висновки»

– Віталіє, чого не вистачило у грі з університетом Міньйо?
– Тяжко сказати , треба сідати аналізувати, на мою думку вони зробили правильні висновки коли ми іграли з Французами,треба додати що витиснули максимум з тих моментів що мали і звісно виконавча майстерність на хорошому рівні.

– Чи можна сказати, що два пропущених голи у середині першого тайму фактично зробили результат гри?
– Я думаю, що ми самі винні в результаті. Нам не вистачило одного м’яча, щоб вийти далі.

Але тут треба дивитись не на другу гру, а раніше, де ми не мали права, виграючи після першого тайму 6:2, допускати, щоб у кінцевому результаті був рахунок 6:5. У другій грі ми грали на перемогу. Ми знали, що це сильна команда, є гравці, які представляють футзальну «Брагу», але не змогли це зробити, і треба кожному з нас зробити висновки та багато чого переосмислити.

– Які взагалі емоції у тебе після завершення групового раунду?
– Емоцій нема, якась порожнеча в середині , мені соромно за такий результат. Я розумію, що це спорт, буває різне, але не треба ховатись за щось. Нам там кажуть, що судді були проти нас, ще якісь фактори. Але винні гравці. Значить, ми замало зробили, щоб пройти далі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.