Львів’яни дуже активно розпочали свою останню гру на турнірі. Активний тиск на ворота італійців дуже швидко приніс свої плоди, оскільки вже на стартових хвилинах галичани забили два м’ячі. Спочатку Радевич вийшов на побачення з італійським голкіпером та холоднокровно його переграв. А потім перевагу «політехніків» збільшив Панасюк. Однак, італійці дуже швидко відповіли своїм забитим м’ячем. Тим не менш, підопічні Володимира Осінчука продовжили гнути свою лінію, і скоро справу першої четвірки намагалась продовжити друга. Принаймні, моменти для ще одного взяття воріт вона створювала. Але по факту вийшло тай, що м’яч влетів у ворота Войтовича. Ситуація склалась таким чином, що в одній з атак італійців м’яч влетів у штангу, а потім зустрівся з Легендзевичем, від якого і проповз у ворота львів’ян. Так рахунок став 2:2. Тут треба зазначити, що апеннінці вже тоді грали з п’ятим, намагаючись більше бути на м’ячі. Але в одному з епізодів  українцям вдалося піймати своїх суперників на помилці, і в результаті Ковальчук вразив порожні ворота італійських студентів. Після цього футзалісти з Камеріно знову пішли вп’ятьох. У кількох моментах вони змусили вступити Войтовича у гру. Але все-таки навіть по такій грі атаки львів’ян, які розганяли Радевич та Гасюк, виглядали більш цікаво. Щоправда, це не призвело до збільшення переваги галичан у першому таймі.

Другий тайм більш активно розпочали італійці, які хотіли на його початку дуже швидко зрівняти рахунок. Але, на щастя, їм цього зробити не вдалося. Що стосується львів’ян, то вони намагались більше робити акцент на позиційні атаки, але вони проходили відносно далеко від апеннінських воріт. Відповідно, і акцентованих ударів у ствір стало трохи менше. По такій грі важливо було не дати камерінцям знайти свою гру. А все до цього йшло, тому що «біло-блакитні» намагались тиснути на ворота Войтовича. Али при цьому італійські футзалісти починали нервувати та діяти на емоціях, що, відповідно, призводило іноді до фолів. Відповідно, і боротьби у цій грі побільшало. Наслідком цієї боротьби став той факт, що в один прекрасний момент у львів’ян вже було п’ять фолів. А ще за кілька миттєвостей галичани пропустили третій м’яч у свої ворота. Це змусило активізуватись підопічних Володимира Осінчука, які мали кілька непоганих моментів для того, щоб знову вийти вперед. Але при цьому італійці теж відповідали гостро. А скоро і апеннінці набрали п’ять фолів, тому гра пішла фактично до першої серйозної помилки. І вона сталася у італійців, які пропустили випад від Радевича та Панасюка, і останній забив свій другий гол у цій грі. Італійці тут же пішли вп’ятьох, і скоро це принесло свої плоди – рахунок знову став рівним. Емоцій ставало все більше, і по такій грі дуже важко було залишати холодну голову. Але, незважаючи на це, львів’яни мали чудовий момент для того, щоб знову вийти вперед: Легендзевич відгукнувся на простріл з лівого флангу, але влучив у стійку. Гра йшла на зустрічних курсах, але фінальна сирена зафіксувала рахунок 4:4.  

Серія пенальті склалась драматично. Під час цієї серії італійці провокували наших гравців, а один з них навіть «дострибався» до вилучення. Перші удари обидві команди не забили. Але потім влучні удари Пелеха та Легендзевича проти одного точного пенальті у виконанні італійців схилили шальки терезів на користь «Львівської політехніки». Таким чином, галичани, незалежно від результату зустрічі між хорватами та італійцями, фінішують дев’ятими.

Університет Камеріно (Італія) – НУ «Львівська політехніка» (Україна) – 4:4 (по пенальті – 1:2)
Голи «Львівської політехніки»:
Радевич, Панасюк (2), Ковальчук

Склад «Львівської політехніки»: Войтович, Морикишка – Пелех, Радевич, Ковальчук, Панасюк – Ременець, Гасюк, Косий, Легендзевич – Марциняк. Запасні: Горін, Кулик.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.