Гравці «Львівської політехніки» Олег Панасюк та Мар’ян Пелех у флеш-інтерв’ю кореспонденту «5х5» поділились своїми враженнями від гри проти хорватів.

Олег ПАНАСЮК: «Вважаю, що ми контролювали гру»

– Олеже, вітаємо тебе з перемогою та з твоїм дублем. Що можеш сказати по грі?
– Дякую за привітання. Я вважаю, що ми повністю контролювали поєдинок. Забили м’яч, впевнено почували себе. Тільки в кінці першого тайму десь трошки підсіли та пропустили. Але на другий тайм зібрались та дотиснули хорватів.

– Що сказали тренери у роздягальні після пропущеного голу?
– Ми пропустили дуже дурний гол, я вважаю. Звичайна «стіночка», ми не добігаємо. Тренери нам сказали, щоб більше таких моментів н було. Ми зробили висновки. Тому що і в матчі з португальцями були такі голи.

– Що відчував, коли підходив пробивати 6-метровий?
– Нічого. Я знав, що заб’ю.

– Як будеш тепер разом з командою налаштовуватись на гру проти італійців?
– Так, як і проти всіх команд – тільки на перемогу. З португальцями, я вважаю, ми теж досить класно виглядали. Але чотири наші помилки були перетворені на голи. В принципі, так і визначається клас команди. Сильна команда за помилки карає.

Мар’ян ПЕЛЕХ: «Ми зробили висновки з попередніх ігор»

– Мар’яне, вітаю з перемогою. Що можеш сказати по грі з хорватами? Наскільки було легко чи складно грати з балканцями?
– Дякую за привітання. Насправді, ми розібрали суперника. Були готові, хотіли перемогти, і все вдавалося нам. Думаю, використали всі моменти. Позаду зіграли більш простіше, і вдалося втримати рахунок 4:1.

– Чи допомогло вам те, що ви незадовго до цього дивились, як хорвати грали з харків’янами?
– Я би не сказав, що це нам допомогло. Просто ми зробили висновки з попередніх ігор, і завдяки цьому нам вдалося зробити позитивний результат.

– Наступна гра – вирішальна за дев’яти місце, з італійцями. Що можеш сказати про суперників? Чи бачив ти їх у дії? Як плануєте грати проти команди з Італії?
– Так, це буде наша остання гра. Не знаю, що сказати про італійців, не бачив їх у дії. Думаю, будемо грати, як завжди, як скаже тренер. Будемо відштовхуватись від установки. Я думаю, установка буде грати високо, пресингу вати команду і грати тільки на перемогу.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.