Головний тренер «IMS-НУХТ» Тарас Шпичка в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про плани чинних чемпіонів України серед жіночих команд на майбутній сезон.

– Які завдання на сезон?
– Завдання у нас, як завжди, максимальні: перемоги в усіх турнірах де беремо участь.

– Ви вже готові озвучити кадрові перестановки в клубі?
– Поки у нас мінус три людини: Прокопенко Анна, Бавзенюк Ірина, Сидоренко Анна (невеличка ремарка від «5х5»: нещодавно Тарас Олександрович у телефонній розмові з кореспондентом нашого сайту сказав, що наразі в «IMS-НУХТ» немає чотирьох гравців – окрім трьох згаданих футзалісток згадувалась ще Вікторія Роздобудько. Тому, ми ще раз зв’язалися з головним тренером київської команди, і він нам пояснив, що наразі у Вікторії травма, і все залежить від того, як вона відновиться – можливо, вона ще і матиме шанс заграти у команді, але все залежить від термінів одужання. – А. Т.).

Чи планує команда брати участь у міжнародних турнірах?
– Як і в минулому році, будемо брати участь у Турнірі Чемпіонів.

– У минулому сезоні клубу не вдалося завоювати всі титули. Як ви вважаєте над чим потрібно попрацювати команді в новому сезоні, щоб поліпшити попередній результат?
– Немає меж досконалості, багато над чим треба працювати! Є моменти, над якими потрібно попрацювати всім, як і команді, так і мені. Потрібно йти завжди вперед. Прагнути бути краще. Ось тоді результат буде позитивний.

– Виходячи з результатів, у минулому сезоні було важче підтвердити чемпіонство. Чи плануєте змінювати малюнок гри в новому сезоні?
– У нас щороку йде зміна, ми не стоїмо на місці. Все залежить від складу і виконавців, які можуть виконувати ті чи інші поставлені тактичні завдання.

– Які найближчі плани клубу?
– Ці два тижні проводимо збори в Києві. Наступний збір швидше за все буде на виїзді. Ще вирішуємо це питання.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Ігор СУПКАРЬОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.