Безумовно, на протистояння між «Ураганом» та «Продексімом» багато хто чекав. До того ж, якщо враховувати результати останніх матчів між «драконами» та «мельниками», то випливає такий висновок: у обох команд серйозні взаємні рахунки. Зокрема, «Продексім», безумовно, прагнутиме взяти реванш за розгромну поразку в матчі за FAVBET Суперкубок України. Тоді «мельники» програли 0:7. Звичайно, для підопічних Хаві Родрігеса ця поразка дуже болюча, і вони прагнутимуть взяти реванш у прикарпатців. До того ж, тут треба ще згадати фінальний матч Кубку України, який проходив саме в Івано-Франківську. І тоді підопічні Максима Павленка скористались помилками гравців «Продексіма» та здобули почесний трофей на очах рідних вболівальників. Тому, звичайно, «мельникам» хотілося б виграти в «Урагану» ще і через ці причини. До того ж, перемога в цьому принциповому матчі дасть хороший психологічний фон для «мельників» перед матчами Основного раунду Ліги чемпіонів. Підсумовуючи всі ці фактори, можна зробити висновок, що «Продексім» буде в цій грі дуже мотивованим. Більше того – є припущення, що «мельники», можливо, спробують одразу почати грати першим номером. Тобто, грати так, як зазвичай полюбляє «Ураган» Максима Павленка.

Однак, при цьому херсонцям важливо пам’ятати, що вони можуть потрапити в «пастку», адже у складі «Урагану» є гравці які можуть втікти у стрімкі контратаки. Тому, «мельникам», при тому, що вони будуть надмотивовані, треба грати обережно та дорожити м’ячем.

В цьому плані «Ураган» має деяку перевагу. По-перше – у підопічних Максима Павленка зараз навряд чи є якісь настрої щодо можливого реваншу за поразку у вирішальній грі минулого сезону, яка проходила у Херсоні. Реванш за ту поразку підопічні Максима Павленка взяли у Черкасах. Тут одразу можна згадати цитату з «Трьох мушкетерів», коли король Людовік XIII сказав своїм мушкетерам: «Ви сповна помстилися за вулицю Феру». Тобто, за свою вулицю Феру (а точніше – за вулицю Калнишевського, де «дракони» поступились «мельникам») Федюк та компанія вже помстились. До того ж, «ураганівці» гратимуть вдома, і це, звісно, мотивуватиме їх на перемогу. По-друге – наймовірніше за все, Максим Павленко буде вірним собі та спробує одразу зробити ставку на швидкий гол, щоб надалі контролювати гру. Можливо, «ураганівці» чекатимуть на помилку від своїх суперників. І якщо це станеться, то тут є момент, що «Ураган» може піймати кураж. І в разі, якщо це станеться, «Продексіму» буде складно зупинити «драконів».  

Як би там не було а на нас чекає дуже цікаве протистояння, яке стане одним з перших надважливих у контексті боротьби за чемпіонство. І обом командам треба розуміти, що цей поєдинок – лише перша частина боротьби за золоті медалі. Далі буде…      

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон)
6 жовтня 2019 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання – 12.00.
Арбітри: Б. Кіндій (Розділ), Орест Дуцяк (Дрогобич), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ)
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 4:2

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: АФУ  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.