Минулого уїк-енду у Сєвєродонецьку відбувся фінал Кубку Луганської області. У вирішальному поєдинку за почесний трофей зустрілись дві колективи, які не тільки є провідними у нинішньому луганському футзалі, а і представляють Луганщину в чемпіонаті України серед команд Другої ліги (і, скоріше за все, вони там гратимуть і у новому сезоні) – «Щит» та «ІВТ».

Як повідомляє офіційний сайт Асоціації футзалу Луганської області, рахунок матчу було відкрито вже на першій хвилині матчу. Ярослав Семіволос скористався помилкою захисників «Щита» і точним ударом низом зробив рахунок — 1:0. Майже весь матч «Щит» комбінував і намагався створювати гольові моменти у ворот Сергія Бутко, але забити бажений м’яч так і не вдалося. Більш того, в останні хвилини, почавши розігрувати п’ятого польового гравця, «Щит» пропустив дві результативні контратаки, які призвели до взяття воріт — 3:0. Оба гола на рахунку Ярослава Семіволоса, якого, до речі, за підсумками турніру було визнано кращим гравцем турніру.

«Щит» – «ІВТ» – 0:3
Семіволос (1, 23,25).

«Щит»: Завгородній, Лазикін, Шелестинський, Стебловський, Кузьменко, Чумаков, Ізосімов, Трехлєб, Шкабура, Кременчуцкий.
«ІВТ»: Бутко, Лоза, Боговий, Любченко, Шульц, Семіволос, Селезньов, Ковтун, Компанііц, Солошенко, Бакаляс, Ушаков.
Попередження: Стебловьский (8), Кузьменко (17) — Любченко (20).