Як відомо, минулого тижня у Крижанівці жіноча команда НПУ ім. М. Драгоманова стала володарем Кубку України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти. Тренер «драгоманівок» Руслан Мішаровський у короткому інтерв’ю пресслужбі ВФАС про враження від перемоги та турніру загалом.

– Руслане Миколайовичу, вітаємо Вас з перемогою, з другим Кубком України. Ви відстояли свій титул. Скажіть, будь ласка, як Ви оцінюєте гру Вашої команди та цей турнір взагалі?
– Дякую. Спочатку – про організацію турніру. По-перше – все було на високому рівні. Цей турнір відбувався вдруге. В Одесі та Крижанівці своя атмосфера: море, гумор. Але сюди ми приїхали не гуморити і не купатись у морі. Ми приїхали підтверджувати свій статус володарів Кубку України. По-друге – турнір зібрав вісім команд. У минулому році було чотири колективи. Тому, це дуже добре, тому що жіночий футзал розповсюджується не тільки на Київ, Харків, Полтаву, а ще і на інші регіони. Ми були приємно здивовані тим, що Одеса виставила чотири команди. Дуже гарна команда приїхала з Сум. Дуже шикарна команда прибула зі Львова. Вісім команд протягом трьох днів сперечалися за право бути кращою. Так, були два лідера – це команди з Києва та Харкова. В результаті так і сталося, що у фіналі зустрічались ці дві команди. Боротьба була дуже завзята. Було створено багато моментів. Але результат був лише 2:1. Тобто, якщо у груповому раунді команди забивали по 5-7 м’ячів, а то і більше, то у фіналі різниця була всього в один м’яч. Це говорить про те, що статус фінальної гри був дуже високим. Ми дуже задоволені тим, що виграла саме команда НПУ ім. Драгоманова. Вона підтвердила свій статус чинного володаря Кубку України серед жіночих команд закладів вищої освіти. Але я бажаю, щоб інші команди, які у наступному році будуть брати участь, також відповідально підходили до цього моменту, проводили відбір, а також тренувальний процес, який триватиме протягом року. Він не проходить дарма.

– Скажіть, будь ласка, так сталося, що в останній момент на цьому турнірі не зіграла команда НУХТ, Ваші принципові суперники. Для Вас це був скоріше приємний сюрприз чи ні?
– Ні, це неприємний сюрприз, тому що всі команді, які планували зіграти у турнірі, були раді бачити як мінімум три команди Вищої ліги. І так мало бути. Повинні були грати представниці «Будстару-НПУ», «IMS-НУХТ» та «Тесли», які представляють ВНЗ. В останній момент команда «IMS-НУХТ» знялася з турніру. У представників цього колективу є свої задачі, які вони виконують. І вони вирішили, що не будуть їхати у Крижанівку. Але якщо б вони приїхали, було би цікавіше. Коли на турнірі є три команди Вищої ліги – це дуже гарно. Тоді вже було би якесь інше протистояння.

– Президент Одеської обласної Асоціації футзалу, Ігор Михайлович Калінін, сказав, що після такого турніру в Одесі та області робитимуть ставку на те, щоб також розвивався і жіночий футзал. Скажіть, будь ласка, на Вашу думку, чи може бути у перспективі хороша студентська команда з Одеси та команда рівня Вищої ліги чемпіонату України серед жінок?
– За три дні ми побачили чотири команди з Одеси. Якщо там правильно організувати тренувальний процес, то з цих чотирьох команд можливо зробити одну дуже потужну команду, яка не буде пасти задніх у чемпіонаті України серед жінок. Але для цього потрібно багато моментів. Це і організація, і тренувальний процес, а також тренерський склад.

– Цього року буде чемпіонат Європи серед вищих навчальних закладів у Сербії. Але наразі у зв’язку з карантином та небезпекою поширення коронавірусу деякі заходи вже відмінені. Поки що про чемпіонат Європи серед ЗВО на даний момент нічого невідомо. Але хотілося б задати питання в контексті того, що минулого року в Португалії команда НПУ ім. Драгоманова посіла третє місце. Як тепер Ви будете готуватися до Сербії?
– Дякую за питання. У нас була розмова з тренерами команд, які брали участь у цьогорічному Кубку України. Який висновок зробили ми з неї? Не важливо, виграє цей фінал команда з Києва чи з Харкова, але ми робимо одну справу. Справа наша така, що повинні їхати найсильніші гравці в Україні. Тому, ми пропонували всім брати участь. Ми будемо раді гравчиням з Харкова, Києва, Полтави. Ми будемо брати гравців, які підходитимуть під наші задачі. А задача у нас одна – виграти чемпіонат Європи.

За матеріалами офіційного сайту ВФАС   

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.