Вдруге поспіль сумчани проводили поєдинок під новою назвою. Спочатку до Львова підопічні Івана Скіцка їздили під назвою «Food Centre-Sumy». А тепер вже домашній матч проти «ДЕ Трейдинга» північні слобожанці провели під новим ім’ям – АФФК «Суми». Але як би зараз не називалася команда з Сум, та їй було потрібно зробити все, аби здобути перемогу в першому домашньому матчі сезону. До того ж, ця зустріч була важливою не тільки для «Сум», а і для «ДЕ Трейдинга», адже перед очною зустріччю ці команди ще не мали очок у своєму активі.

Обидві команди вже на початку гри мали моменти, тому Сітнеру та Гурку не довелося довго входити у гру. Сумчани, якщо мова йде про їх першу четвірку, намагалися будувати свою гру здебільшого через «стовпа», функції якого виконував Катеринін. І треба сказати, що Віталій частенько створював проблеми «помаранчево-чорним». Інша справа, що його активність не призводила до голів у ворота Гурка. Втім, і гості намагались відповідати своїми воротами, змушуючи Сітнера вступати у гру. Подекуди підопічні Олександра Хурсова трохи більше володіли м’ячем та контролювали гру. Однак, у деяких епізодах і сумчани «спалахували» та змушували працювати суперників на оборону. Зокрема, окрім згаданого вище Катериніна, своє щастя біля чужих воріт намагався знайти Ігумнов. Але після того, як по ходу першого тайму отримав травму Кефа, наставник сумчан Іван Скіцко був змушений трохи переформатовувати поєднання у четвірках. Що стосується гостей, то у них могли відкрити рахунок Юнаков, Шеховцов, Ященко. Однак, у першій 20-хвилинці жодного взяття воріт так і не було зафіксовано.

«Суми» у другому таймі продовжували активно залучати Катериніна, а той, відповідно, намагався втілювати зусилля партнерів у небезпечні моменти. Окрім того, додав у активності Гурєєв, який за відсутності Зеленкевича, котрий ще не може грати через травму, мав розганяти атаки своєї четвірки. Але на 27-й хвилині стався епізод, який фактично став одним з вирішальних у матчі. Цілик порушив правила поблизу своїх воріт проти Шеховцова, за що отримав жовту картку. А оскільки вона була для Андрія другою, то він автоматично побачив перед собою червоне світло. Покарання прийшло одразу: гравці «ДЕ Трейдинга» розіграли штрафний, після якого Виставной відкрив рахунок. Але це був лише початок проблем для сумчан. Скоро Теряєву вдалося подвоїти рахунок після того, як Ігумнов ніби-то і вибив м’яч з лінії воріт, але недалеко. Так рахунок став 2:0 на користь «ДЕ Трейдинга», і сумчанам треба було щось міняти у своїй грі. Іван Скіцко почав випускати Сметаненка, який своєю активністю змушував суперників порушувати правила. Інша справа, що далеко не завжди господарі майданчику могли скористатися можливими наслідками від цих фолів. Хоча можна згадати хороший момент у виконанні Зеленського, коли м’яч струсанув каркас воріт Гурка. Якби капітан «Сум» забив у тому епізоді, то невідомо, як би далі склалася гра.

Втім, як би сумчани цього не хотіли, а у захисті проблем все-таки було куди більше, ніж при створенні атак. І на 36-й хвилині Ященко здорово зіграв індивідуально та пробив по воротах Сітнера – 3:0 на користь гостей. А ще за кілька хвилин стрімка атака «ДЕ Трейдинга», яку організували Доманський, Шеховцом та Ященко (фактично це був швидкий вихід «3 в 0»), завершилась влучним ударом останнього, після чого сумнівів у перемозі підопічних Олександра Хурсова вже не залишалося. Однак, останнє слово господарі майданчику залишили за собою, і незадовго до кінця гри Зеленському таки вдався потужний дальній удар, з яким Гурко не зміг впоратися. Однак, це не врятувало підопічних Івана Скіцка від другої поразки поспіль.

АФФК «Суми» (Суми) – «ДЕ Трейдинг» (Миколаївка) – 1:4
Голи:
Зеленський (40) – Виставной (27), Теряєв (27), Ященко (36), Доманський (38)

АФФК «Суми»: Сітнер – Зеленський, Байцур, Катеринін, Гурєєв – Цілик, Ігумнов, Кефа, Петренко – Острога, Сметаненко, Нагернюк
«ДЕ Трейдинг»: Гурко – Юнаков, Виставной, Шеховцов, Доманський – Теряєв, Сагайдачний, Почебут, Ященко – Грицовець,
Попередження: Цілик (1), Зеленський (29) – Теряєв (4), Ященко (29)
Вилучення: Цілик (27 – повторне попередження) 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: АФФК «Суми» (Суми)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.