Перемога «Сокола» в першому турі над «Монолітом» була багатьма сприйнята як сенсація. Адже харківська команда нехай і дебютант FAVBET Екстра-ліги, та все-таки за сумарним досвідом гравців переважала хмельницьких візаві. Однак, недооцінка молодої команди Романа Ковальчика призвела до поразки. Тепер же «Сокіл» мав зіграти з чинним чемпіоном України, «Продексімом». А тут вже навряд чи можна було очікувати на недооцінку суперників з боку підопічних Андре Броканелло.

«Продексім», що було логічно, одразу взяв гру під свій контроль. Херсонці не форсували події, тому більше володіли м’ячем, а подекуди і створювали моменти біля воріт Шевченка. «Соколу» ж доводилось розраховувати на контратаки. І треба сказати, що у хмельницької команди вони подекуди виходили. Принаймні, у кількох епізодах Савенку доводилося вступати у гру. Можливо, якби «соколятам» вдалося відкрити рахунок, то гра пішла би трохи в інше русло. Хоча і це не факт, тому що тоді був би ризик, що «Продексім» збільшить тиск на ворота Шевченка. Зрештою, треба сказати, що підопічні Романа Ковальчика не знітились та чинили гідний опір чемпіонам України. Однак, на 16-й хвилині ігрова та територіальна перевага «Продексіма» далася взнаки: за короткий проміжок часу Шотурма двічі вразив ворота Шевченка. Гостям знадобилось трохи часу, щоб вийти зі стану «гроггі». Щоправда, «мельники» цим не скористались.

Зрештою, рахунок 2:0 за підсумками першого тайму дозволив «Продексіму» надалі контролювати гру. Підопічні Андре Броканелло намагались мінімізувати кількість атак на ворота Ципуна, який вийшов після перерви. І це їм, здебільшого, вдавалося. До того ж, ближче до середини другого тайму «мельникам» вдалося збільшити свою перевагу в рахунку. Спочатку Корсун зробив рахунок 3:0, а потім Білоцерківець відзначився дублем. Таким чином, ще до екватору другої 20-хвилинки «Продексім» фактично зняв питання про переможця гри. У свою чергу, Роман Ковальчик після цього замінив Шевченка на Бабенка. Після цього залишалося лише одне питання: чи зможе «Сокіл» забити бодай би «гол престижу»? «Соколята» давали відповідь на це питання у вигляді створених моментів, які, щоправда, не втілювались голи. Як треба реалізовувати свої нагоди, наприкінці матчу показав «Продексім». Спочатку зіграла бразильська зв’язка – Даніель Роза та Клаудіньйо. Останній, до речі, і відзначився голом. А потім свій «автограф» у воротах Шевченка залишив Зварич. Таким чином, усі гравці другої четвірки «мельників» не пішли з майданчику без гола.

Але закінчилась ця гра зі знаком «мінус» для «Продексіма» і, відповідно, з «плюсом» для «Сокола». Ципун заробив пряму червону картку, сфоливши за межами штрафного майданчику. «Соколята» одразу розіграли більшість після штрафного – Бабак таки забив цей «гол престижу». Але навряд чи він підняв настрій подолянам, зважаючи на підсумкові 7:1 на користь херсонців.

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький) – 7:1
Голи:
Шотурма (16, 16), Корсун (27), Білоцерківець (27, 28), Клаудіньйо (38), Зварич (39) – Бабак (40)

«Продексім»: Савенко (Ципун, 21) – Клаудіньйо, Скорий, Д. Сорокін, Даніель Роза – Зварич, Щотурма, Корсун, Білоцерківець – Волянюк, С. Моспан, В. Воронцов, Волков.
«Сокіл»: Шевченко (Бабенко, 28) – Хамдамов, Пєрвєєв, Баьак, Боднар – Сохорук, Токар, Гуцуляк, Данилюк – Стрельцов, Макєєв.
Попередження: Корсун (15), Даніель Роза (27) – Гуцуляк (24)
Вилучення: Ципун (40) 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: МФК «Продексім» (Херсон)

 

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.