Як ми повідомляли з 13 по 30 червня у Чорноморську проходитимуть традиційні дитячо-юнацькі турніри «CHORNOMORSK CUP». Цьогоріч ці змагання пройдуть у п’яти вікових категоріях. Перед стартом цих літніх футзальних змагань ми вирішили пройтись по кожній віковій категорії, яка буде представлена у Чорноморську. Почнемо з наймолодших – з вікової категорії U-10.

«Локомотив» (Кривий Ріг). Криворізька команда у сезоні 2020/2021 р. р. запам’яталась виступом на домашньому чемпіонаті України (U-10). Але на тому турнірі підопічні Віталія Полякова не змогли поборотися за призові місця. Тому, буде цікаво подивитись, чи змогли юні «залізничники» зробити якісь висновки зі свого невдалого домашнього турніру.

«СКА» (Одеса). Для українського дитячо-юнацького футзалу ця команда – нове ім’я. Однак, ми пам’ятаємо той факт, що колись в Одесі була футбольна команда «СКА» (Одеса). А от що стосується футзалу, то свого часу в Одесі була і футзальна армійська команда, кольори якої захищали відомий арбітр Максим Чубінський, а також Михайло Саричев (батько нинішнього гравця «Іллічівця» Кирила Саричева). Окрім того, тренував цю команду Геннадій Мірошниченко, який наразі працює у «Чорному морі». Якщо казати саме про дитячу команду, то тут треба сказати, що під назвою «СКА» об’єднались кілька команд, зокрема там частково представлені «Трилюкс-Гармонія» та «Флагман». І, можливо, виступ на «CHORNOMORSK CUP» (U-10) буде початком відродження колишньої слави армійського клубу з Одеси, але вже на футзальному майданчику.

«Олімп» (Миколаїв). Поступово команди з Миколаївської області починають заявляти про себе на всеукраїнськими рівні. Безумовним локомотивом серед дитячих команд з цього регіону є «Тайфун» з Баштанки. Але також можна згадати про інших представників Миколаївщини – МДЮСШ (Новий Буг). Що стосується команди «Олімп», то це, так би мовити, стара команда у новому обличчі, адже відтепер «Олімпом» називається той клуб, який ще нещодавно мав назву «Миколаївські тигри». І на всеукраїнському рівні колишні «тигренята» вперше зіграють під новою назвою.

ДЮСШ (Роздільна). Ще одна команда, яка представляє Одеську область. Роздільнянську ДЮСШ, так само, як і «Чорне море», не варто представляти. Це самобутня команда, яка вже зараз виховує гравців, котрі можуть у майбутньому заявити про себе на повний голос. Принаймні, про Щура-молодшого, Сташевського та інших гравців, які встигли пограти у Юнацькій Екстра-лізі (а Артем Щур ще й у юнацьку збірну викликався). Тому, для юних підопічних Віктора Щура це вже зараз гідний приклад. І на турнірі в Чорноморську ми зможемо цілком реально побачити тих, хто за кілька років приноситиме славу роздільнянському футзалу.

Нагадаємо, що турнір «CHORNOMORSK CUP» (U-10) відбудеться з 20 по 26 червня.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.