Офіційний сайт херсонського «Продексіма» повідомляє про двох своїх новачків. Ними стали гравці збірної України – Тарас Королишин та Сергій Малишко.

Тарас Королишин є вихованцем Академії НФК «Ураган» (Івано-Франківськ). Відповідно, свою футзальну кар’єру він також розпочинав у складі «Урагану». Окрім того, він виступав за білоруські «Вітен» та «Столицю». У складі «Урагану» Королишин ставав бронзовим призером чемпіонату України. У складі «Столиці» він був дворазовим чемпіоном Білорусі, а також бронзовим призером білоруського чемпіонату. Також Королишин був учасником Євро-2018 у складі збірної України, гравцем якої він є і зараз.

Що стосується Сергія Малишка, то до переходу в «Продексім» він встиг пограти за харківські «Моноліт» та «Локомотив», «Титан» з Покровського, а також за білоруські «БЧ» та «Столицю». У складі «Локомотива» був чемпіоном України, а також володарем Кубку та Суперкубку України. У складі «БЧ» був бронзовим призером чемпіонату Білорусі та володарем Кубку Білорусі. У складі «Столиці» здобував бронзові медалі чемпіонату Білорусі та ставав чемпіоном. Гравець збірної України.

Нагадаємо, що трохи раніше склад «мельників» поповнили Віктор Кравцов та Микола Микитюк.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Столиця» (Мінськ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.