Вчора в приміщенні Будинку футболу між керівництвом Української асоціації футболу та керівництвом Асоціації футзалу України пройшов круглий на тему: «Український футзал у сучасних умовах».

У роботі круглого столу взяли участь від Української асоціації футболу – президент Андрій Павелко, перший віце-президент Алан Плієв, генеральний секретар Юрій Запісоцький та директор юридичного департаменту Ігор Грищенко. Футзал представляли президент АФУ Сергій Владико та віцепрезиденти Володимир Гримайло, Андрій Новіков та Андрій Ямковий.

У ході зустрічі було обговорено важливість розвитку футзалу в сучасних умовах, його масовий характер та доступність для широкої аудиторії.

Особливий акцент було зроблено на системі управління футзалом в Україні та практичному забезпеченні регламентних вимог усіма суб’єктами футболу: реєстрації гравців, ведення Бази даних, практичної взаємодії футзальних асоціацій з асоціаціями футболу на регіональних рівнях, юрисдикції органів футбольного правосуддя тощо. Сторонами було визначено про необхідність та важливість виконання усіх рішень Виконавчого комітету УАФ, що стосуються системи управління футзалом.

Окремим важливим питанням обговорення стала ініціатива щодо прийому в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футзалу. Учасники обговорили умови, деталі та специфіку організації в Україні найстатуснішого континентального футзального змагання. Учасники круглого столу дійшли згоди щодо підготовки заявки на прийом в Україні фінальної частини футзального Євро та необхідності проведення додаткових консультацій з УЄФА.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.