Те, що збірну Соломонових островів навряд чи очікує щось хороше у матчі з марокканцями, стало зрозуміло майже одразу. Вже на 3-й хвилині африканська команда вела з рахунком 2:0, і за такого перебігу подій ставало зрозуміло, що розгрому не уникнути. Більше того – судячи з того, які оберти набрала збірна Марокко, було таке відчуття, що збірна Марокко ще у першій половині матчу заб’є десь м’ячів п’ять. Однак, після двох швидких забитих м’ячів марокканці трохи заспокоїлись та перейшли на простий контроль м’яча. Подекуди вони розігрували свої комбінації «до вірного», розраховуючи на те, що результативний удар сам прийде. І треба сказати, що удари у марокканських футзалістів дійсно здебільшого приходили самі, але вони не ставали результативними.
Тим не менш, збірна Марокко настільки впевенено грала за рахунком, що у команди з Соломонових островів не виникало навіть натяків на хоч якусь інтригу. А коли незадовго до кінця першого тайму рахунок став 3:0 на користь марокканців, то це сприймалося так, ніби до цього все йшло, і так насправді має бути. Варто сказати, що третій гол у ворота збірної Соломонових островів вийшов трохи курйозним. Ель-Фенні пробив здалеку, і голкіпер збірної Соломонових островів Тало вже приготувався брати м’яч у руки, проте м’яч пролетів саме поміж рук воротаря. Цей гол одразу нагадав авторові цих строк футбольний Євро 2000 та Матч Португалія – Німеччина. Тоді майже подібним чином у ворота збірної Німеччини забив Сержіо Консейсао, а португальська команда перемогла, внаслідок чого збірна Німеччини (на той час – чемпіон Європи. – А. Т.) вилетіла з турніру, не вийшовши з групи, а головний тренер «бундестім» Еріх Ріббек був відправлений у відставку. А тут, у матчі між Марокко та Соломоновими островами, рахунок 3:0 на користь марокканців був лише за підсумками першого тайму.
У другому таймі все виглядало практично так само. Марокканці спокійно контролювали хід зустрічі, не поспішаючи зрівнювати рахунок. А от що стосується команди Соломонових островів, то було складно зрозуміти, за рахунок чого вони намагатимуться забити бодай би один гол у ворота Хіярі. Забігаючи наперед, скажемо, що за всю гру у збірної Соломонових островів було максимум два моменти біля воріт збірної Марокко. І в одному з епізодів Хіярі навіть вступив у гру. Проте, по факту біля марокканських воріт небезпеки майже не було.
А на 28-й хвилині рахунок став 4:0 на користь марокканців. Баккалі одним рухом звільнився від опіка суперника, прийняв передачу, розвернувся та пробив – усе як за футзальним підручником. Представникам Океанії залишалось лише спостерігати за черговим голом у ворота Тало. Не зміг воротар збірної Соломонових островів виручити свою команду і тоді, коли вже після середини другого тайму Бумезу класно пробив з гострого кута, і м’яч полетів у дальню «дев’ятку». А трохи згодом Боріте вирішив усі питання щодо переможця даного матчу. В принципі, і питань особливо не виникало. Питання було тільки у підсумковому результаті (при всій повазі до команди Соломонових островів). Забивши по три м’ячі у кожному з таймів, збірна Марокко, фактично не напружуючись, здолала опір представників Океанії.
Марокко – Соломонові острови – 6:0
Голи: Ель-Месрар (2), Сауд (3), Ель-Фенні (18), Баккалі (28), Бумезу (31), Боріте (34)
Марокко: Хіярі – Сауд, Кніа, Ель-Месрар, Баккалі – Боріте, Бумезу, Буюзан, Ель-Фенні – Ель-Айанн, Ель-Мазрай, Джуад
Соломонові острови: Тало – Ху, Стівенсон, Буле, Леаалафа – Сіа, Осіфело, Отаінао, Мелума – Рагомо, Мана, Рей
Попередження: Рагомо (15), Осіфело (30)