Те, що саме збірна Бразилії буде фаворитом у поєдинку з В’єтнамом, навіть не обговорювалося. Питання полягало в іншому – чи зможуть в’єтнамці дати бій п’ятиразовим чемпіонам світу? Нідповідь на це питання дали самі бразильці. Вже на початку гри вони мали кілька моментів, а на 3-й хвилині таки забили у ворота своїх візаві з В’єтнаму. Родріго Варді обігрався з Феррао та вийшов на ворота Хо І Вана під гострим кутом і пробив – м’яч у сітці. А згодом настала черга і самого Феррао показати свою майстерність. Протягом двох хвилин він забив два м’ячі у ворота азійців, і завдяки цьому підопічні Маркіньоса Шав’єра повели з рахунком 3:0 ще до середини першого тайму. Однак, при цьому «пентакампеони» не думали зупинятись, і вони продовжували шукати ключі до воріт «червоно-золотих». Щоправда, на 14-й хвилині м’яч влетів у ворота саме бразильців. Хонг Дін Хунг отримав пас після розіграшу штрафного та пробив у нижній кут воріт Гітти – 1:3. Теоретично цей удар мав би бути не таким складним для такого воротаря високого класу, яким є Гітта. Однак, він був змушений пропустити цей м’яч, і його партнери розпочали з центра майданчику. Щоправда, з відповіддю бразильці не забарились, і за кілька миттєвостей після пропущеного голу вони відновили фору в три м’ячі. Це зробив Дієгіньо. А під кінець першого тайму своїм «автографом» у воротах збірної В’єтнаму відзначився Піто, і на перерву бразильці пішли, перемагаючи в рахунку 5:1.

Фактично на самому початку другої 20-хвилинки Феррао оформив хет-трик, показавши, що він готовий поборотися за звання найкращого бомбардира цього «мундіалю». Безумовно, такий «гол з роздягальні» додав ще більше негативних емоцій, які хотіли зіграти з бразильцями більш гідно. Однак, «пентакампеони» фактично протягом усього матчу не давали більше шансів своїм візаві, підтверджуючи неписане правило збірної Бразилії: «Ви нам заб’єте, скільки зможете, а ми – скільки захочемо». На знак підтвердження цього прислів’я Феррао оформив покер вже на 24-й хвилині цього матчу, встановивши таким чином рахунок 7:1 на користь своєї команди. І лише після цього бразильці трохи зменшили оберти, хоча, як і раніше, вони проводили більше ігрового часу саме на чужій половині майданчику. Подекуди підключався Гітта, але у цьому матчі його підключення носили скоріше тренувальний характер. А коли рахунок став 8:1 після голу Дієгіньо, то стало очевидно, що такими темпами рахунок може дійти і до двозначного. Однак, цього разу підопічні Маркіньоса Шав’єра вже не так хотіли забити десять м’ячів, скільки просто хотіли більше поконтролювати м’яч у себе та спокійно довести гру до переможного кінця. Щоправда, останнє слово «пентакампеони» все-таки сказали: Леозіньо забив свій перший м’яч на литовському чемпіонаті світу, і саме він, як виявилося, поставив масну крапку в цьому поєдинку.

В’єтнам – Бразилія – 1:9
Хонг Дін Хунг (14) – Родріго (3), Феррао (5, 7, 21, 24), Дієгіньо (14, 28), Піто (19), Леозіньо (36)

В’єтнам: Хо І Ван – Ле Нам Кок, Чау Фат Доам, Нгуєн Мін Трі, Тран Ван Ву – Ву Тунг Дук, Фам Дук Хоа, Нгуєн Дун Ан, Хонг Діг Хунг – Нгуєн Дак Хуй, Нхан Джіа Хунг, Нгуєн Ван Х’ю
Бразилія: Гітта (Джоні, 34) – Родріго Варді, Дієго, Гадейя, Феррао – Леандро Ліно, Марлон, Піто, Дієгіньо – Леозіньо, Ле, Артур, Бруно
Попередження: Тран Ван Ву (3)