Перед цим поєдинком збірні Чехії та В’єтнаму посідали друге та третє місця відповідно, маючи у своєму активі по три очки, проте чехи випереджали своїх візаві за додатковими показниками. Тому, враховуючи те, що ніхто не сумнівався у перемозі навіть немотивованої збірної Бразилії над Панамою, поєдинок між збірними Чехії та В’єтнаму фактично перетворювався у товариський. Чи не тому наставник чеської збірної Томаш Нойманн вирішив не випускати з початку гри свою стартову четвірку, та ще й повернув у ворота Вахалу? Вочевидь, так воно насправді і було.

Тим не менш, ці перестановки не вплинули на гру збірної Чехії, яка почала з перших хвилин не те, щоб сильно домінувати, але показувати свою перевагу. І, що найцікавіше, в’єтнамці на такий хід гри цілком погодились. Чому? Тому що у представників Азії була можливість тікати у контратаки. Це, в принципі, було логічно. Але при цьому більше цікавих подій виникало саме біля воріт збірної В’єтнаму, де Хо І Ван кілька разів рятував свою команду. І багато в чому саме завдяки його діям в’єтнамці не пропускали у першому таймі. Якщо ж говорити про атаку збірної В’єтнаму, то вона, як ми вже зазначали, здебільшого за такої гри розраховувала на контратаки, після яких подекуди мала моменти біля воріт Вахали. Однак, тут ще треба згадати, що тренерському штабу в’єтнамської команди довелося трохи корегувати свої четвірки, а заодно й поєднання гравців у атаці після того, як отримав ушкодження Ву Дук Тунг, участь якого у подальших іграх в’єтнамської команди тепер під питанням.  

Картина другого тайму практично не мінялась, якщо порівнювати з таймом першим. Чехія контролювала ситуацію на майданчику, намагалась відкрити рахунок у грі, проте завдяки вдалим діям Хо І Вана цього не відбувалося. А в’єтнамці знову шукали свій шанс у контратаках. І таки знайшли його на 35-й хвилині, коли Чау Дон Фат скористався помилкою чехів та втік до чеських воріт, а потім, не зближуючись із Вахалою, пробив йому поміж ніг. Так рахунок став 1:0 на користь в’єтнамців, і це було фактичним покаранням для збірної Чехії за змарновані раніше нагоди. Але підопічні Томаша Нойманна дуже швидко відігрались. Тепер вже Решетар скористався помилкою в’єтнамців біля власного штрафного майданчику та пробив по воротах Хо І Вана – 1:1. І, якщо говорити про цей матч справедливо, то нічия йому лічила набагато більше, ніж перемога однієї з команд. Тому, і не дивно, що цей матч закінчився саме з таким підсумком.    

Чехія – В’єтнам – 1:1
Голи:
Решетар (36) – Чау Доан Фат (35)

Чехія: Вахала – Кріванек, Сейдлер, Решетар, Голи – Д. Дрозд, Заруба, Коуделка, Словачек – П. Дрозд, Внук
В’єтнам: Хо І Ван – Чау Доан Фат, Фам Дук Хоа, Нгуєн Ан Дуй, Нгуєн Мін Трі – Нгуєн Дак Хуй, Ле Нам Кок, Нгуєн Дак Х’ю, Хонг Дін Хунг – Нгуєн Ан Куй, Ву Дук Тунг, Нгуєн Дан Тін, Нхан Джіа Хунг

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФІФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.