Багато хто з фахівців вважав, що матч проти збірної В’єтнаму буде для команди РФС легкою прогулянкою. Однак, не все сталося так, як гадалося. Все-таки, це плей-оф, і тут може статися будь-що. На це, мабуть, і сподівались в’єтнамці, які самі розуміли, що у стартовому поєдинку 1/8 фіналу вони будуть «андердогами». Єдине, на що залишалося сподіватись азійській команді, так це на фарт та «лакі-панч» (якщо висловлюватись боксерською термінологією), котрий дозволив би збірній В’єтнаму пройти до чвертьфіналу. Але цей «лакі-панч» потрібно було ще здобути…

В’єтнамці вийшли на цю гру не з порожніми руками. Вони вийшли на майданчик з футболкою Ву Дук Тунга, який травмувався у матчі проти Чехії. Одназу потрібно сказати, що 10-й номер збірної В’єтнаму прибув на матч разом зі своєю командою, пересуваючись на милицях, а під час поєдинку сидів на лавці запасних з льодом. Тобто, все одно він залишався зі своїми партнерами по збірній. Можлиіо, десь його в цьому поєдинку і не вистачало…

Команда РФС зі старту матчу почали тиск на ворота Хо І Вана. Однак, воротар збірної В’єтнаму піймав кураж і своїми «сейвами». До того ж, в’єтнамці намагались діяти дуже щільно зі своїми опонентами, щоб не давати їм зайвого простору. Іноді це працювало, проте, команда РФС контролювала і хід гри, і пересування м’яча – більшу частину першого тайму він знаходився у володінні команди Сергія Скоровича. Завдяки цьому вони змушували своїх візаві більше грати без м’яча і, відповідно, більше втомлюватись. По такій грі у в’єтнамців навіть натяків на вилазки до воріт Путілова не було. Лише одного разу в’єтнамцям вдалося зробити більш-менш небезпечний епізод, коли Нгуєн Ван Х’ю пробивав по воротах команди РФС. А от росіянам вдалося втілити свою перевагу в гол на 10-й хвилині, коли Робіньо обігрався з Афанасьєвим та пробив з близької відстані. Тут вже Хо І Ван був безсилим. На цьому атаки представників РФС продовжились, і вони ще неодноразово могли збільшити свою перевагу. На кожному моменті акцентувати свою увагу ми не будемо. Скажемо лише про те, що сталося на 18-й хвилині. Спочатку футзалісти РФС заробили аут, і Сергій Скорович узяв тайм-аут. А потім настанови російського тренера знайшли своє відображення на майданчику, коли після розіграшу ауту Чишкала з дальньої відстані влучив у ворота Хо І Вана. Так рахунок став 2:0 на користь команди РФС. Однак, вже за кілька миттєвостей в’єтнамці створили диво. Чергова атака їх візаві захлинулась, і м’яч потрапив до Хо І Вана, який віддав пас зі свого штрафного майданчику на Нхана Джіа Хунга, акий головою скинув м’яч на «п’ятачок», де Нгуєн Дак Хуй так само головою переправив м’яч у ворота Путілова. Таким чином, в’єтнамці дуже швидко повернули інтригу в гру, проте зрівняти рахунок до перерви їм не вдалося.

У другій 20-хвинці представники РФС продовжили гнути свою лінію та контролювали м’яч дуже довгий час. Підопічні Сергія Скоровича хотіли забити третій м’яч, щоб не тільки повернути собі фору у два м’ячі, а й для того, щоб по можливості спробувати «засушити» гру. Але наступного взяття в’єтнамських воріт гравцям РФС довелося чекати довго – аж до екватору другого тайму. Саме тоді знову заявив про себе Чишкала, який оформив дубль у цьому поєдинку. Після цього підопічні Сергія Скоровича мали два варіанти дій: або забити четвертий м’яч та спокійно догравати гру, або ж прямо зараз «засушити» її. Росіяни вирішили зробити мікс із цих двох варіантів. Вони продовжували турбувати Хо І Вана, проте у деякі моменти послаблювали тиск на його ворота. Водночас російські футзалісти приділяли увагу захисту, при цьому десь свідомо віддаючи ініціативу суперникам. В’єтнамці вирішили показати, що вони не налаштовані просто дограти цей матч, тому випустили п’ятого польового гравця вже на 33-й хвилині, проте розіграш зайвого гравця у азійської команди був буже повільним, і росіяни одразу «читали» переміщення своїх опонентів. До того ж, Сергій Скорович почав випускати Абрамовича та Мілованова, і цей крок, враховуючи той факт, що команда РФС весь матч грала лише двома четвірками, міг сказати про те, що саме Абрамович та Мілованов награвались для захисту у штучній меншості. Але помилка Мілованова на передостанній хвилині поєдинку практично біля власних воріт призвела до того, що Фам Дук Хоа зробив рахунок 3:2, і тепер кінцівка матчу була більш цікавою. Мабуть, не такого подарунку хотів собі Мілованов на честь свого сотого матчу за збірну. І його щастя, що в’єтнамці не змогли ще раз результативно розіграти зайвого гравця за той проміжок часу, який залишився до кінця гри. Тому, навряд чи можна сказати, що перемога дісталась команді РФС так легко. Все-таки, це плей-оф, і тут вже інший настрій у всіх команд.

РФС – В’єтнам – 3:2
Робіньо (10), Чишкала (18, 30) – Нгуєн Дак Хуй (18), Фам Дук Хоа (39)

РФС: Путілов – Робіньо, Чишкала, Давидов, Афанасьєв – Ромуло, Абрамов, Ніязов, Асадов – Абрамович, Мілованов
В’єтнам: Хо І Ван – Ле Нам Кок, Чау Доан Фат, Нгуєн Мін Трі, Тран Ван Ву – Нгуєн Дак Хуй, Фам Дук Хоа, Нгуєн Ан Дуй, Нхан Джія Хунг – Нгуєн Ан Куй, Нгуєн Тан Тін, Нгуєн Ван Х’ю, Хонг Дін Хунг
Попередження: Тран Ван Ву (10), Нгуєн Дак Хуй (31)