Головний тренер збірної України Олександр Косенко відповів на питання журналістів під час передматчевої пресконференції, яка передувала поєдинку Сербія – Україна, який відбудеться 23 січня.

– Після матчу з Нідерландами і Ви, і гравці говорили про те, що головною проблемою була нереалізація моментів. Чи пов’язано це з моральним тиском і чи вдалося це виправити?
– Ми детально проаналізували гру, і дійсно – однією з причин було те, що ми не забили. Тому ми поспілкувалися з хлопцями, спробували їх максимально заспокоїти і зробити їх більш розкутими. Звісно, вони переймалися через поразку у стартовій зустрічі, адже це створює нам додаткові проблеми на шляху до виходу з групи. Тож, я сподіваюся, що після цієї поразки гравці скинуть з себе моральне навантаження і докладуть максимум зусиль, аби перемогти у матчі з сербами.

– Збірні Сербії та України будуть надзвичайно вмотивованими у завтрашньому матчі, адже обом командам потрібно здобувати очки. На Вашу думку,  у кого з суперників мотивація буде більшою? Та охарактеризуйте, будь ласка, команду Сербії.
– У нашої команди буде надзвичайно висока мотивація, нам не можна програвати. Адже якщо ми поступимося у цьому матчі, у нас не буде жодних шансів пройти далі, тож, наша мотивація є дуже серйозною. Я не знаю, якою буде мотивація у сербів, але можу сказати, що у них дуже якісна команда, яка останнім часом додала в класі. У них з’явилися сильні висококласні гравці, і вони дуже додали у швидкості і командних діях. Ми розбирали їхню гру, тому завтра нам буде дуже непросто, потрібно налаштовуватися на дуже серйозний поєдинок.

– Зі збірною Сербії ви зустрічалися відносно недавно – два роки тому, у кваліфікації до чемпіонату світу. Той матч закінчився поразкою 5:2. Що змінилося з того часу у сербській команді за цей час і чи стала ця команда сильнішою?
– Кардинальних змін команда не зазнала. Наразі усе залежить від того, в яких кондиціях перебуває збірна в певний конкретний момент часу. У команди бувають різні періоди: період коли вона перебуває на піднесенні та період спаду. На мій погляд, зараз серби добре готові, принаймні, у матчі з Португалією було видно, що команда добротна, з якісними виконавцями у складі та злагодженими командними діями. За цей проміжок часу вони стали ще більш злагодженими і зіграними.

– Наскільки відсутність глядачів на трибунах впливає на настрій команди?
– Я впевнений, що багато українських вболівальників приїхали підтримати збірну, і, безумовно, нам би це дуже допомогло б. Матчі з глядачами проходять більш цікаво, видовищно та атмосферно. Тож, звісно, чемпіонат Європи дещо страждає від відсутності вболівальників на трибунах. Однак, ми поступово звикаємо до нової дійсності, тому значного впливу цей факт ані на нас, ані на суперників не матиме. Потрібно виходити на майданчик і грати у футзал.

– Який нині моральний стан гравців? Що допомогло їм перезавантажитися і зняти напругу?
– Окрім розмов та індивідуальних бесід це була зміна діяльності: різноманітні активності та ігри. Виходити за межі готелю нам не можна, та й погода не сприяє прогулянкам. Тож, намагаємося проводити з користю час і готуємося до наступного матчу.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.