За день до матчу другого туру групового етапу Євро-2022 Сербія – Україна відбулась передматчева пресконференція. На запитання журналістів відповідав гравець збірної України Ігор Корсун.

– Як зараз проходить підготовка команди і чим вона живе?
– Команда усіма своїми думками у завтрашній зустрічі. Оскільки ми поступилися Нідерландам у першому матчі, нам потрібно перемагати завтра. Це дуже важливо, адже команді потрібен результат.

– Як впоралися з емоціями і як вдалося здолати моральну напругу після непростого матчу зі збірною Нідерландів? Як команда налаштована зараз?
– Команда налаштована по-бойовому. Правду кажучи, тяжко оговтатися після поразки у першій грі. Але ми проведи розбір гри, тренери вказали на наші помилки і ми рухаємося далі. Усі заряджені перемагати!

– Що Ви можете сказати про свого наступного суперника – збірну Сербії? Які переваги і недоліки цієї команди Ви могли б виділити? Можливо, відзначите когось серед гравців?
– Я б не хотів виділяти когось, але загалом скажу, що збірна Сербії – дуже сильна команда як в технічному плані, так і в тактичному.

– Чи були внесені корективи і тренувальний процес після матчу з Нідерландами? Ви почали награвати якісь інші комбінації, чи все залишилось без змін?
– За такий короткий проміжок часу дуже важко щось змінити. На мою думку, найважливіше – це психологічна підготовка. Потрібно перезавантажитися і правильно налаштуватися. Боляче було програти. Зараз ми добре налаштовані психологічно і готові йти в бій.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: УЄФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.