Головний тренер збірної України Олександр Косенко підбив підсумки матчу за третє місце Євро-2022 проти збірної Іспанії.  

– Результат матчу за третє місце не можна назвати позитивним, але сам турнір виявився для збірної України вдалим. Підбийте підсумки Євро-2022 для нашої команди.
– Ми увійшли до четвірки найкращих команд Європи. Це неабияке досягнення та безцінний досвід. Ми повинні скористатися ним і зрозуміти за рахунок чого ми можемо перемагати та потрапляти до півфіналу чемпіонату Європи. Ми проаналізуємо цей турнір. Я вважаю, що у кожному матчі команда виглядала непогано.

– Португалія, Казахстан, Росія, Іспанія – це топ-збірні Європи. Всього одна перемога над Казахстаном у цих протистояннях, але за грою ми не поступалися нікому. Збірна України дійшла до того рівня, що може на рівних грати з такими командами?
– Я хочу, щоб гравці повірили, що з топовими збірними можна не лише грати, а й перемагати їх. Це важко, але можливо. Потрібно намагатися досягати таких результатів за допомогою своєї гри. Якщо не рухатися у цьому напрямку – буде складно.

– Чи задоволені результатом команди на цьому турнірі?
– Так, я задоволений результатом. Однак, впродовж турніру хотілося більшого. Коли потрапили до півфіналу – мали бажання грати у фіналі. Загалом, я задоволений грою команди, її самовідданістю. Окремо вдячний вболівальникам й тим, хто причетний до цього свята.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: УЄФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.