Напередодні півфіналу жіночого чемпіонату Європи між збірними України та Іспанії відбулась пресконференція за участю представників команд. На запитання журналістів відповідав головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов.

– Ми розуміємо, що в Україні зараз триває війна. Кожного разу коли ми чуємо згадку про нашу країну – це вже маленька перемога. Наш матч має не лише спортивну складову, а й політичну. Вся Європа завтра почує гімн України та знову побачить наш прапор. Щодо матчу, то дуже хочеться, щоб наша команда зіграла на всі 100%. Звичайно, всі мріють про медалі.

– Цей місяць підготовки жіноча збірна України проводила у різних країнах. Наскільки період збору допоміг об’єднати команду та покращити її фізичний стан?
– Безумовно, було складно. Дівчата роз’їхалися по всій Європі. Частина залишалася в Україні. Хтось взагалі перебував на окупованих територіях. Однак, ми провели збір. Цей місяць надав нам сили. Без цієї підготовки було б складно про щось говорити. Сподіваємося, що збір пішов нам на користь. Завтрашній матч є дуже важливим для нас.

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України
Фото: УЄФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.