Як ми вже повідомляли, з 16 по 24 липня у польському Лодзі проходитиме чемпіонат Європи з футзалу серед закладів вищої освіти. Цьогоріч зазначений турнір входить до Європейських університетських ігор, які відбуваються саме у Лодзі.

Українські команди, які гратимуть у футзальному турнірі Європейських університетських ігор, вже прибули у Лодзь та готуються до старту турніру. Нагадаємо, що у чоловічому футзальному турнірі від України гратиме команда Харківського Національного університету ім. В. Каразіна, а у жіночому – команда Харківського Національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Нагадаємо склади українських команд-учасниць турніру.

ХНУ ім. В. Каразіна (чоловіки):
воротарі:
Євген Козлов, Руслан Положій;

універсали: Станіслав Моспан, Владислав Моспан, Ярослав Лебідь, Сергій Малишко, Павло Скубченко, Євген Пугач, Ілля Терентьєв, Ярослав Зміївський, Антон Масленніков, Владислав Васильєв, Давид Калашник, Сава Лутай.
Тренери: Віталій Чернишов, Юрій Петренко.

ХНЕУ ім. С. Кузнеця (жінки):
воротарі:
Ольга Рябовіл, Ірина Кузубова

універсали: Таїсія Бабенко, Яна Дичко, Ірина Дубицька, Анастасія Кліпаченко, Альона Кирильчук, Олена Клімова, Соломія Куп’як, Маргарита Юрасова, Інна Мугурдінова, Тетяна Пилипенко, Олеся Руденко, Дарина Ткаченко.
Головний тренер: Олександр Золотухін.

Одразу скажемо, що у ростері жіночої команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця є деякі зміни у порівнянні з тим складом, який мав би готуватися до змагань. Зокрема, немає Олени Підгорної та Марини Тихонової які ще за місяць до старту чемпіонату були у списку тих, хто мав би готуватися до поїздки у Польщу. Натомість, є Маргарита Юрасова, Соломія Куп’як та Олеся Руденко.

Зазначимо, що обидві наші команди напередодні приїхали у Лодзь, а вже встигли провести тренування на майданчиках, котрі прийматимуть матчі турніру. І вже 16 липня харківські «каразінці» та «економістки» почнуть боротьбу за звання найкращої чоловічої та жіночої університетських футзальних команд у Європі. Нагадаємо, що чоловіча команда ХНУ ім. В. Каразіна у 2019 році стала срібним призером чемпіонату Європи з футзалу серед закладів вищої освіти.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.