Суперник херсонського «Продексіму» по Основному раунду Ліги чемпіонів, румунський «Юнайтед Галац», розпочав підготовку до нового сезону. Наразі румунська команда тренується неповним складом на спортивній базі «Сідерургістул». Наразі граючий головний тренер «Юнайтед Галац» не може розраховувати на Даніеля Араужо та Леонардо Дос Сантоса, які прибудуть до розташування команди за тиждень. Окрім того, наразі відсутній у складі «Юнайтед Галац» і Алін Кардей, який наразі перебуває на тренувальному зборі юніорської збірної Румунії, котра готується до чемпіонату Європи (U-19).

За словами Флоріна Ігната, команді вдалося зберегти кістяк минулого сезону – фактично всі гравці залишились у строю, але ще планується точкове підсилення. Швидше за все, скоро «Юнайтед Галац» підсилиться ще одним гравцем, але деталі поки що не розголошуються.

Також став відомий склад «Юнайтед Галац» на новий сезон.

Воротарі: Петрішор Тоніца, Алін Кардей, Йонуц Педурару.
Універсали: Константін Бурдужел, октавіан Чіреш, Роберт Крішан, Космін Петіке, Андрей Кречюн, Матей Бошняга, Даніель Араужо, Леонардо Дос Сантос, Рареш Оане, Маріус Архіре, Альберт Чіреш, Флорін Ігнат.
Головний тренер: Флорін Ігнат.

Нагадаємо, що окрім «Юнайтед Галац», суперниками херсонського «Продексіму» по групі 4 Основного раунду будуть угорський «Халадаш» та португальська «Бенфіка».

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
frf.ro

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.