Як ми повідомляли, 26 серпня стартує чемпіонат Польщі серед команд Екстракласи. У цей же день стартує ще один чемпіонат – чеський. Свого часу чеська Перша ліга футзалу мала назву «VARTA Futsal Liga» (що цікаво – таку ж назву мав і чемпіонат Словаччини, тому тут важливо не поплутати. – А. Т.). Однак, наразі всесвітньо відомий бренд з виготовлення батарейок не є титульним спонсором чемпіонату Чехії з футзалу. Тому, чемпіонат Чехії у цьому сезоні має назву «Перша ліга футзалу».

Нагадаємо, що чинним чемпіоном Чехії є «Хрудім», який українським вболівальникам цей клуб більше знайомий як «ЕРА-ПАК». Однак, у єврокубках він все одно позначався як «Хрудім». Варто також нагадати, що свого часу за «Хрудім» виступали колишні гравці харківського «Локомотива» Дмитро Литвиненко та Олександр Сорокін.

На старт нового сезону в чеській першій лізі виходять такі команди: «Хрудім», «Спарта», «Славія», «Ліберец», «Оломоуц», «Інтеробал», «Хелас Брно», «Рапід», «Чеська Ліпа», «Спартак Перштейн» «Олімпік» та «Високе Мито». Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів першого туру.

26 серпня.
«Спарта» – «Оломоуц»
«Олімпік» – «Хрудім»
«Чеська Ліпа» – «Хелас Брно»

28 серпня.
«Спартак Перштейн» – «Славія»

«Рапід» – «Високе Мито»
«Ліберец» – «Інтеробал»   

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні».

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Спарта» (Чехія)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.