У Чорногорії, Австрії, Вірменії, Греції, Туреччині та Албанії стартував сезон футзальної Ліги чемпіонів. У згаданих країнах були зіграні перші поєдинки групового етапу Попереднього раунду. Деякі з них вийшли надто результативними. Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.
24 серпня.
Група «А». Чорногорія.
«Кампуксен Динамо» (Фінляндія) – «Ісбйорнінн» (Ісландія) – 17:0
Голи: Італо (6, 34, 35), Ньютон (8, 14, 31, 40), Фільпу (11, 26), Й. Інтала (16, 31, 37, 37), Лінтула (22, 30, 36), М. Кютеля (25)
«Енкамп» (Андорра) – «Тітоград» (Чорногорія) – 0:4
Голи: Цимбалевич (4), Міличич (7), Маркович (9), Іл. Мугоша (32)
Попередження: Барбоса (39) – Іл. Мугоша (25)
Група «В». Австрія.
«Гентофте» (Данія) – «Аміго Нордвест» (Болгарія) – 10:4
Голи: Скотт-Расмусен (3), М. Хансен (11, 36, 37), Вейс (13), Серенсен (18, 19, 34), Фогт (24, 37) – Добрічов (2, 27), Тменов (9), Кузов (15)
Попередження: Андерсен (2) – Добрічов (16)
«Солтайрс» (Шотландія) – «Фортуна» (Австрія) – 1:5
Голи: Сміт (27) – Ятіч (9), Майц (18, 33, 35), Радмілович (31)
Попередження: Ганн (37)
Група «С». Вірменія.
«Хельвесія» (Англія) – «Європа» (Гібралтар) – 15:0
Голи: Лопес (1, 11, 11), Рібейро (3, 29), Морейра (3, 20, 34), Рестрепо (5, 7, 34), Брага (15), Л. Феррас (24), Де Пайва (27), Сампайо (36)
Попередження: Пелфрімен (35) – Діас (4), Греч (11)
«Петров» (Латвія) – «Єреван» (Вірменія) – 7:2
Голи: Козловський (11, 20), Кузьмін (12, 37), Мик. Бабрис (15, 35), Рімкус (26) – Саргсян (2), Машумян (5)
Попередження: Пататян (24), Давідян (38)
Група «Е». Греція.
«Пяст» (Польща) – «Текніон Хайфа» (Ізраїль) – 4:0
Голи: Ельбаз (25 – автогол), Граца (26), Роса (35), Лаццаретті (39)
«Ністру» (Молдова) – «Дукас» (Греція) – 2:4
Голи: Адам (22), Педро (36 – автогол) – Віейра (10), Контогеоргіс (13), Педро (16), Мартінс (40)
Група «F». Туреччина.
«Джорджіанс» (Грузія) – «Еребру» (Швеція) – 3:5
Голи: Курдадзе (17), Хечікашвілі (36), Габрічідзе (39) – Да Сілва Жуніор (10, 28), Д. Алвес (14), Растодер (25), Беріша (27)
Попередження: Топурія (20), Тодуа (29), Хечікашвілі (40) – Растодер (38)
Вилучення: Чумбурідзе (40)
«Штутгарттер Футзал» (Німеччина) – «Істанбул Шишлі» (Туреччина) – 4:2
Голи: Джиндич (8), Безірган (13 – автогол), Константінос (22), Аксентієвич (35) – Алтунай (36), Кескін (37)
Попередження: Джиндич (23), Беванда (28) – Унал (7), Кескін (24)
Група «G». Албанія.
«Діфферданж» (Люксембург) – «Белфаст Юнайтед» (Північна Ірландія) – 13:0
Голи: Реджала (7, 32), Д. Гурріду (12), П. Сілва (12, 37), Ф. Торреш (16, 39), Мартінес (19), Г. Уньянке (23, 37), Тека (27), Коста (29, 33)
«АПОЕЛ» (Кіпр) – «Тірана» (Албанія) – 2:5
Голи: Гоес (16 – автогол), 32), Піштані (5, 20), Нішорі (8), Аляй (16, 22)
Попередження: Гоес (20), Резала (19), Оміру (23), Скарпаріс (25) – Лімані (16), Рамадані (17)
Розклад матчів другого ігрового дня.
25 серпня.
Група «А». Чорногорія.
Подгоріца. «Верде Комплекс».
25 серпня.
18.30. «Енкамп» (Андорра) – «Кампуксен Динамо» (Фінляндія)
21.30. «Тітоград» (Чорногорія) – «Ісбйорнінн» (Ісландія)
Група «В». Австрія.
Вінер–Нойштадт. «Нова Шпорт».
25 серпня.
18.00. «Солтайрс» (Шотландія) – «Гентофте» (Данія)
21.30. «Фортуна» (Австрія) – «Аміго Нордвест» (Болгарія)
Група «С». Вірменія.
Єреван. Академія технічного центру ФФА.
25 серпня.
15.00. «Петров» (Латвія) – «Хельвесія» (Англія)
18.30. «Єреван» (Вірменія) – «Європа» (Гібралтар)
Група «D». Швейцарія.
Берн. «Шпортхалле Вассерштайн».
25 серпня.
17.00. «Лозніца» (Сербія) – «Фольгоре» (Сан-Марино)
20.15. «Вестерален» (Норвегія) – «Мінерва» (Швейцарія)
Група «Е». Греція.
Афіни. «Корідаллос Індоор Холл Теодорос Путос»
25 серпня.
15.00. «Ністру» (Молдова) – «Пяст» (Польща)
19.00. «Дукас» (Греція) – «Текніон Хайфа» (Ізраїль)
Група «F». Туреччина.
Коджаелі. «Газанфір Більге».
25 серпня.
15.00. «Штутгарттер Футзал» (Німеччина) – «Джорджіанс» (Грузія)
17.30. «Істанбул Шишлі» (Туреччина) – «Еребру» (Швеція)
Група «G». Албанія.
Тірана. «Олімпійський парк».
25 серпня.
18.00. «АПОЕЛ» (Кіпр) – «Діфферданж» (Люксембург)
21.45. «Тірана» (Албанія) – «Белфаст Юнайтед» (Північна Ірландія)
Група «Н». Естонія.
Таллінн. «Калев Спортс Холл»
25 серпня.
16.30. «МІМЕЛ Лученець» (Словаччина) – «Кардіфф» (Вельс)
19.30. «Блу Меджик» (Ірландія) – «Космос» (Естонія)
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, Богдан ЄМЕЦЬ, «5х5»
Фото: ФК «Пяст» (Польща)