Голова Одеської обласної Асоціації футзалу Ігор Калінін у інтерв’ю сайту «Футзал Одеси» розповів про підготовку до чемпіонату області з футзалу сезону 2022/2023 р. р.

– Незважаючи на складну ситуацію, вже заплановано старт чемпіонату. При цьому, у звичні терміни. Розкажіть про те, як проходить підготовка змагань.
– Насамперед, хочу висловити вдячність нашим Збройним Силам України, завдяки яким у нас є можливість розвиватися та проводити змагання. Щодо підготовки, все проходить у штатному режимі: всі, хто задіяний у процесі, роблять свою роботу. У зв’язку з новим місцем проведення, є деякі нюанси, але все успішно вирішуються. До старту сезону все буде готове по-максимуму!

– Де проходитимуть ігри?
– Спорткомплекс СКА виконує сьогодні інші завдання, і це стало найбільшою проблемою для нас з огляду на те, що якісних залів у місті практично немає. Виходячи з того, ми звернулися до керівництва спорткомплексу Загальноосвітньої церковно-парафіяльної школи щодо можливості проведення офіційних змагань під егідою ООАФ. На це ми отримали повне порозуміння та допомогу в усіх питаннях, пов’язаних з місцем проведенням. Тому, нову дислокацію можна занести нам до активу, оскільки це один з найкращих залів у місті.

– Скільки команд планується в учасниках?
– Бажаючих на сьогоднішній день – чотирнадцять команд. Сподіваємось максимум, який ми зможемо прийняти, а це двадцять колективів, буде сформовано повністю. Зверну увагу, що на даний момент до нашого чемпіонату планують заявлятись команди з Миколаївської області, а також команди з Південного.

– Чи здобувають переможці та призери чемпіонату право зіграти у всеукраїнських змаганнях?
– Так, переможці та призери отримують можливість брати участь у всеукраїнських змаганнях, де будуть представлені такі ж переможці та призери своїх областей.

– Чи плануються дитячі, юнацькі, а також змагання серед ветеранів?
– Час у залі дозволяє, тому ми плануємо по суботах проводити дитячі та юнацькі Чемпіонати. Питання щодо ветеранів обговорюється, але проведення також планується.

– Висвітлення чемпіонату залишиться незмінним?
– Так, відеозаписи, фотоматеріали та відеоогляди будуть на нашому сайті, а також у Facebook, Telegram.

За матеріалами сайту «Футзал Одеси»
Фото: «Одеса-Спорт»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.