Універсал чоловічої збірної України Євген Сірий підбив підсумки домашніх матчів команди в Основному раунді європейської кваліфікації до чемпіонаті світу-2024, а також розповів про ідею команди щодо придбання авто для ЗСУ і власні волонтерські ініціативи.

– Євгене, розкажи про загальні враження після матчів з Косовим і Нідерландами?
– Враження є швидше позитивними, ніж ні. У двох зустрічах команда здобула шість очок, які були дуже потрібними. Однак, вдалося побачити, що нам бракує реалізації. Напевно, вона була розгублена після довготривалої паузи, яка розпочалася після 24 лютого.

– Як вважаєш, чим нинішній матч з Нідерландами відрізнявся від поєдинку на Євро-2022?
– Передусім, він різнився настроєм. Звичайно, ця зустріч мала свій підтекст. Нам хотілося довести, що поразка на Євро-2022 була випадковістю. Окрім того, було розуміння, що у разі перемоги ми зробимо вагомий крок для того, аби пройти до наступної стадії.

– На твоє переконання, що пішло не так після того як рахунок став 3:0? Команда швидко пропустила 2 голи і матч перейшов у досить нервове русло.
– Напевно, ми не зуміли заспокоїти гру за такого рахунку. Головний тренер постійно акцентує нашу увагу на цьому, але виходить це зробити у команди далеко не завжди. Будемо працювати далі!

– Як оціниш проведення домашніх матчів у Латвії?
– Все пройшло для нас на високому рівні. Команда проживала у комфортному готелі. Обидва майданчики мені дуже сподобалися. У Ризі в багатьох місцях майоріли українські прапори. У Латвії відчували себе майже як на рідній землі. Дуже вдячні за гостинність!

– Збірна України після двох турів посідає першу сходинку у групі. Налаштування на виїзні поєдинки буде ще серйознішим?
– У першу чергу, ми не повинні скидати обертів та розслаблятися. Навпаки, будемо працювати для покращення наших результатів та окремих елементів гри.

– Всі преміальні за ці матчі гравці і тренери передали на купівлю авто для ЗСУ. Розкажи, як виникла така ідея?
– Сергій Васильович Владико розповів нам про такий варіант придбання авто в Латвії. Звісно, вся команда підтримала цю ініціативу.

– Ти багато займаєшся волонтерською діяльністю. Розкажи, чи маєш зараз якісь збори і наскільки важливо допомагати українській армії?
– Це дуже важливо! Однак, більшість людей соромляться переказувати по 5 або 10 гривень, хоча великі збори набагато легше закривати саме завдяки пожертвам великої кількості людей з донатами від 5 до 100 гривень, ніж чекати на один великий. Є багато постійних друзів та знайомих, хто допомагає від 500 гривень та більше. Однак, збори проходять все важче. Зараз я закрив два збори на автомобіль Романові Білоцерківцю. За це велика подяка президенту ЖФК «ЗХО-Тесла» Данилові Єрьомці, який допоміг у його придбанні цього авто, та Вікторії Кисловій, яка перевела дуже велику суму після свого аукціону. Також проходив збір на речі, які допоможуть нашим захисникам під час поганих погодних умов. Тут також половину суми закрила Вікторія. Після приїзду близько 3-4 днів треба буде присвятити закупці та все це відправити на фронт.

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України 

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.