Вихованець івано-франківського «Урагану» Дмитро Федик був представлений у якості новачка словацького «Левіце». У цьому клубі 17-річний український футзаліст гратиме до кінця сезону на правах оренди. Пресслужба «Левіце» вже поспілкувалася з Дмитром Федиком, і українську версію цього невеличкого інтерв’ю ми пропонуємо Вашій увазі.  

– Дмитре, ласкаво просимо в наш клуб. Чому ви вибрали футзальну команду «Левіце» в якості першого іноземного клубу у своїй кар’єрі?
– Я обрав цей клуб, тому що це хороша можливість піднятися і стати професіональним гравцем. Я хочу допомогти «Левіце» стати кращою та сильнішою командою. Також на моє рішення спробувати закордонний футзал частково вплинула нинішня ситуація в Україні. Я дуже радий бути тут.

– Як давно ти займаєшся футзалом? У яких клубах ти грав до того, як прийшов у «Левіце»?
– Я займаюся футзалом 10 років і весь цей час грав у молодіжних командах академії клубу «Ураган». Я хочу подякувати їм за те, що виростили мене футзалістом.

– Коротко охарактеризуйте себе як футзаліста, які ваші сильні сторони?
– Я вважаю, що моя сильна сторона — футзальне мислення та розуміння гри. Я також готовий зробити все, щоб команда досягла успіху.

– Як тобі нове середовище, клуб, одноклубники?
– Я справді дуже щасливий бути тут. Тут хороший і дуже дружній колектив.

– Які ваші цілі у футзалі?
– Моя мета – стати професіональним гравцем і грати за свою збірну.  

За матеріалами офіційного сайту ФК «Левіце» (Словаччина)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.