У чемпіонаті Португалії стартувала фінальна серія плей-оф. У першому фінальному поєдинку «Спортінг» на власному майданчику буквально познущався над «Бенфікою».

Вже за підсумками першого тайму рахунок був 4:0 на користь «левів». Щоправда, ближче до середини другого тайму «Бенфіка» відіграла один гол після того, як Лео Гужіел підключився до атаки своєї команди в якості п’ятого польового гравця та пробив по воротах Гітті. М’яч зрикошетив від Зікі Те і опинився у «рамці». Однак, останнє слово в цьому поєдинку залишилося саме за Гіттою. Голкіпер «Спортінга» вразив порожні ворота «Бенфіки», коли вона знову пішла з зайвим гравцем (цього разу – з Бруно Коельйо. – А. Т.). Таким чином – 5:1 на користь «Спортінга» у першій фінальній грі чемпіонату Португалії. Наступна гра відбудеться 14 червня на майданчику «Бенфіки».

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані матчу.