Новий головний тренер «Рейтер Торунь», українець Дмитро Камеко дав інтерв’ю офіційному сайту ФОГО Екстракляси, в якому розповів, як виник варіант з переходом у стан «помаранчево-чорних», а також про плани на наступний сезон. Пропонуємо Вашій увазі україномовну версію цього інтерв’ю.

– Разом із Кшиштофом Василькєвичем Ви будете керувати командою в Торуні. Як відбулася зміна на посаді тренера, і як Ви сприймаєте можливість очолити команду ФОГО Екстракляси?
– Після закінчення сезону йшли розмови про об’єднання двох клубів: «ТАФ» і ФК «Рейтер Торунь». Не було жодної думки, що Лукаш Жебровський може залишити команду ФОГО Екстракляси. Але після того, як стало очевидно, що президенти обох клубів не можуть порозумітися, Лукаш подзвонив мені і сказав, що хоче щось змінити у своєму житті і хоче, щоб я змінив його на посаді тренера «Рейтер Торунь». Потім, звичайно, ми спілкувалися з президентом Стасюком. Також дуже важливо, що злиття буде вигідним для обох клубів, і я сподіваюся, що Торунь нарешті матиме один сильний клуб. Я вважаю, що наша співпраця з «ТАФ» була продуктивною, і я можу лише подякувати керівництву «Торуньської Академії футзалу» та її президенту Славоміру Єджеєвському за співпрацю. Я зустрів не лише фанатів футзалу, а й друзів, сподіваюся, так і залишиться. Якщо говорити про мої емоції, я дуже радий, що буду змагатися з нашою командою проти найкращих клубів країни та їхніх тренерів.

– Клуб оголосив про відхід двох колумбійців, Марчіна Мрувчиньського, а Каміл Ролл замінив Торунь на Глівіце. Як ви ставитеся до формування команди на новий сезон?
– Постараємося посилити всі позиції. З часом ми представимо команду на новий сезон.

– Які плани та цілі торуньської команди на наступний сезон?
– Звичайно, ми націлені не тільки на вихід у плей-оф, а й вище. На мою думку, якщо хтось не хоче виграти все, то таким людям у спорті взагалі немає місця.

– «Рекорд», «Ред Дрегонз», «ТАФ» – Ви грав або керували у кількох клубах Польщі. Як Ви оцінюєте рівень підготовки футзалу в нашій країні, і як порівнюєте його з тим, що є в Україні? Можливо, виникне спокуса вказати фаворита в боротьбі за вихід на чемпіонат світу?
– Можу точно сказати, що рівень значно підвищився з тих пір, як я грав у «Рекорді» у 2015 році. І продовжує рости завдяки лідерам ліги – вони тягнуть нагору весь футзал у Польщі. Звісно, ​​варто відзначити і зусилля керівництва ФОГО Екстракляси. Що стосується фаворитів чемпіонату світу, то в мене вже складається враження, що самі ігри будуть неординарними, але я буду спостерігати за прогресом команд Азії та Африки – там країни швидко розвиваються, і це дуже цікаво.

За матеріалами сайту futsalekstraklasa.pl
Фото: Мілош ЗЄЛІНЬСКІ (Польща)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.