Пресслужба польської ФОГО Екстракляси повідомляє про те, що двоє українських легіонерів боротимуться за звання «Відкриття сезону» за підсумками сезону 2022/2023 років. Це Олександр Колесников та Євген Козлов.

Олександр Колесников у минулому сезоні захищав кольори «Ягєллонії», зіграв 28 матчів, забив 16 голів (найкращий результат серед українських легіонерів у ФОГО Екстраклясі за підсумками минулого сезону. – А. Т.), а також віддав 16 гольових передач та отримав 9 жовтих карток. Новий сезон вихованець донецького футзалу розпочне у команді «Футзал Лешно».

Ще одним претендентом на титул «Відкриття сезону» став воротар Євген Козлов. У ФОГО Екстраклясі він з’явився у другій половині сезону, перейшовши з литовського «Саулес крастас» до катовіцького «АЗС УС». За підсумками минулого сезону він увійшов до резерву символічної команди чемпіонату Польщі. У новому сезоні представник Харківщини, так само, як і Олександр Колесников, гратиме за «Футзал Лешно».

Зазначимо, що конкурентами українців будуть Каміл Ролл («Рейтер Торунь»), Мацей Янковскі («Констракт») та Мінор Кабальсета («БСФ»). 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: futsalekstraklasa.pl

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.