З 11 по 15 грудня в Ужгороді проходитиме перший навчально-тренувальний збір оновленої юніорської збірної України. Нагадаємо, що основу цієї юніорської збірної України складатимуть гравці 2006-2007 років народження. Хоча у списку викликаних гравців також є юнаки 2008 року народження (Станіслав Шклярук та Богдан Цап з «Любарта») та 2009 року народження (Артем Малиновський з рівненської ДЮСШ № 4). Пропонуємо Вашій увазі повний список викликаних гравців.

Воротарі: Владислав Швець («Надія»), Макар Левченко («Кардинал-Авангард-ДЮСШ № 4»), Орест Савонік («Ураган»), Артем Рибак («SkyUp Futsal»).
Польові гравці: Станіслав Шклярук, Богдан Цап, Вадим Азізов, Владислав Камець (усі – «Любарт»), Даниіл Андрієнко, Дмитро Діброва (обидва – «Чорне море»), Дмитро Суворов («SkyUp Futsal»), Тарас Воронюк, Артем Клімчук, Ярослав Савич, Ілля Приходько (усі – «Ураган»), Артем Малиновський, Андрій Луцик, Назар Артишевський (усі – «Кардинал-Авангард-ДЮСШ № 4»).

Як стало відомо футзальному порталу «5х5», серед викликаних гравців також був ще один представник «Чорного моря» Дмитро Романенко, але він вже офіційно став новачком литовського «Хегельманна». Зазначимо, що цей навчально-тренувальний збір проходитиме у рамках початку підготовки до матчів відбору на Євро-2025 (U-19) та є ознайомчим. Також додамо, що на цей збір не були викликані легіонери, які наразі грають у чемпіонатах Польщі, Казахстану і тепер вже Литви.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.