Воротар національної жіночої збірної України Вікторія Кислова потрапила до десятки претенденток на перемогу в номінації «Найкращих жіночий воротар світу» в рамках щорічного вшанування найкращих представників футзалу «Futsal Awards» від авторитетного футзального порталу futsalplanet.com

Зазначимо, що окрім Вікторії Кислової, яка наразі захищає кольори іспанської «Торребланки», на перемогу в цій номінації претендуватимуть Ана Кароліна Сестарі («Пескара», італія), Ана Катаріна («Бенфіка», Португалія), Одете Роша («Нун’Алвареш», Португалія), Б’янка Кастаньяро («Бітонто», Італія), Дезіре («Табоао Магнус», Бразилія), Жозі («Бурела», Іспанія), Сільвія Агете («Торребланка», Іспанія)*, Лілія Торна («ДЕАК», Угорщина), Фарзанех Тавасолі («Наср Фардіс Карай», Іран).

Нагадаємо, що Вікторія Кислова у складі збірної України стала бронзовою призеркою жіночого Євро-2022 у Гондомарі та срібною призеркою жіночого Євро-2023 у Дебрецені.

*Примітка. На сайті futsalplanet.com Сільвія Агете вказана як воротар команди «Марін Футзал», кольори якої вона захищала у сезоні 2022/2023 р. р. Наразі Сільвія Агете, яка є воротарем національної жіночої збірної Іспанії, грає за «Торребланку» та є одноклубницею Вікторії Кислової. Вочевидь, така клубна прописка Сільвії Агете на найбільш авторитетному футзальному порталі світу пов’язана з тим, що наразі підбиваються підсумки щодо вручення нагороди «Futsal Awardz 2022», оскільки торік вшанування найкращих людей у світі футзалу не проводилось.  

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: УЄФА,
futsalplanet.com

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.